На голову Сфера ЖКГ Кровосісі ЖКГ

Кровосісі ЖКГ

198
0

У зв’ язку з наступними «реформами» в сфері «друкування квитанцій» в деяких районах столиці та інших містах, рахунки на оплату житлово-комунальних послуг за січень цього року були отримані мешканцями ледве не 19 лютого.

Але в них все ж нахабно вказано, що оплатити рахунки необхідно до 20 числа. Дані дії особливо цинічно виглядають на фоні намірів теперішньої «демократичної» влади, разом з космічними і постійно зростаючими тарифами,  повісити на шию громадян ще й удавку у вигляді пені, за просрочену оплату комунальних послуг, про це пише  Олександр Карпець, повідомляє Голос народу.

Нагадаємо, що попередня «підла і антинародна» влада Януковича вже намагалась провести такий трюк, але в ЗМІ тоді підняли серйозний скандал, і навіть у «донецьких»  вистачило розуму не доводити справу до гріха. В нинішніх «демократів», схоже, що з розумом набагато гірше, ніж у Януковича та його компанії.

«Норма про пеню – складова частини законопроекту № 1581-д «Про житло-комунальні послуги», прийнятого в першому читанны 242 голосами 2 лютого 2016 року. Подібний аналіз всього документа потребує окремого розгляду. Відзначимо, що основним змістом закладеним в нього «реформування» являється нав’язування мешканцям багатоквартирних будинків нових «кровосісей» в особі так названих управляющих в інтересах великого олігархічного капіталу, прибравших до рук комунальну інфраструктуру.

Той факт, що в проштовхуванні норматива зацікавлені деякі впливові сили, підтверджується з великою швидкістю, з якою законопроект був поданий до Верховної Ради і проголосований. Якщо вірити сайту парламенту, то допрацьований варіант документу був внесений 10 грудня 2015 року, а вже 2 лютого 2016 року за нього в прискореному порядку проголосували, що говорить про зацікавленість впливових кіл.

Не можна залишити без уваги також той факт, що керівництво «потужного авторськог колективу» складавшого цей законопроект, являється замісник голови прламентського комітету з питань будіництва ЖКГ Олена Бабак, яка входить в депутатську фракцію політичних партій «Обєднана Самопоміч». Це щодо походження »реформаторів».  Нашим громадянам вже давно варто перестати викрикувати безглузні «кричалки» в адресу Путіна і зайнятись боротьбою за свої елементірні соціально-економічні права. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я