На голову Новини Крок до миру на Землі: Папа Римський відзначив переговори України та Росії!

Крок до миру на Землі: Папа Римський відзначив переговори України та Росії!

35
0

Папа Франциск повертається з Японії 26 листопадаПереговори між Росією й Україною – приклад прагнення людей до миру. Так говорив Папа Римський Франциск, спілкуючись з журналістами про відновлення миру в усьому світі.

Франциск говорив про те, що потрібно робити все можливе, аби зупинити виробництво зброї та зупинити війни, пише видання Vatican News. Понтифік відповідав на питання ЗМІ на борту літака, яким повертався з Японії до Риму.

Загрузка...

“Все, що можна зробити, щоб зупинити виробництво зброї, зупинити війни, стимулювати переговори через посередників, завжди треба робити. І це дає результат”, – сказав Папа.

Іншими словами, потрібно сприяти будь-яким переговорам, у тому числі за допомогою посередників.

Наприклад, у випадку України та Росії мовиться не про зброю, але були переговори про обмін полоненими. І це принесло результат,– зазначив Франциск.

Окремо він зазначив, що позитивним кроком вважає й те, що на Донбасі можуть запровадити “different governmental regime” (окремий режим урядування) і щодо цього тривають переговори… Врім, зі злою й підступною РФ домовлятись завжди складно… А вірити їй, що вона буде виконувати домовленості, тим більше… Бо ЩОДНЯ її бойовики порушують Мінські домовленості, а оббріхують у цьому  українських захисників…

Джерело

Загрузка...