На голову Новини Кримчан переведуть на білоруську картоплю

Кримчан переведуть на білоруську картоплю

135
0

Міністерство аграрної політики і продовольства Криму зараз домовляється з компанією «Білорусія-експорт» щодо поставок картоплі на півострів. 

 Міністерство аграрної політики і продовольства Криму зараз домовляється з компанією «Білорусія-експорт» щодо поставок картоплі на півострів.

Про це повідомляє місцевий сайт «0652.ua» із посиланням на прес-службу Сімферопольської міськради.

«На сьогоднішній день відпрацьовуються логістичні питання і цінова політика цього постачальника, за якою ціною вони захочуть продати нам і поставити сюди до Криму картоплю», – зазначено в повідомленні.

В управлінні також відзначили, що наразі говорити про дефіцит картоплі в Криму рано.

«Основне викопування, збір врожаю, відбувається восени. Тобто зараз як такого дефіциту не спостерігається. До того ж на сьогоднішній день ми ведемо роботу щодо викопування ранньої картоплі, – розповіли в управлінні. – Що стосується запасів картоплі, то зараз їх як таких немає».

Як зазначено у повідомленні, найближчим часом підвищення цін на картоплю в Криму не очікується. В управлінні припустили, що така ситуація збережеться до осені.

Нагадаємо, Росія заборонила ввезення на півострів української картоплі.

Окрім цього, ще у квітні кримські фермери повідомляли, що через проблеми із цьогорічною посівною компанією у Криму картопля та овочі будуть привізними, що позначиться на їхній ціні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я