На голову Новини “КПУ – ДОПОБАЧЕННЯ!” – київський окружний адмінсуд

“КПУ – ДОПОБАЧЕННЯ!” – київський окружний адмінсуд

378
0

Усереду, 16 грудня 2015 року, окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України про заборону її діяльності, задовольнивши позов у повному обсязі.

Про це повідомляє прес-служба суду.

“Суд задовольнив позов Міністерства юстиції України у повному обсязі, заборонивши діяльність Комуністичної партії України”, – повідомляє прес-служба.

Згідно з повідомленням, справа розглядалась за участю третьої особи – Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Раніше в середу Київський апеляційний адміністративний суд відмовився задовольнити позов Комуністичної партії України до Міністерства юстиції України, яким КПУ вимагала визнати протиправною діяльність Мін’юсту, який відмовився надати перелік порушень закону про декомунізацію з боку Компартії, визнати недійсним наказ Мін’юсту, який затвердив правовий висновок комісії про невідповідність назви та символіки Компартії в рамках закону про декомунізацію і визнати бездіяльність Мін’юсту, яка полягає у відсутності обов’язкових перевірок на виконання закону про декомунізацію на предмет відповідності до Конституції України та Європейської конвенції з прав людини, пише Інтерфакс-Україна.

Також КПУ вимагала скасування наказу відомства “Про невідповідність статуту і програми Компартії” в контексті закону про декомунізацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я