На голову Економіка Кожен українець повинен рік працювати безкоштовно, щоб Україна повернула держборг

Кожен українець повинен рік працювати безкоштовно, щоб Україна повернула держборг

118
0

Нардеп-закарпатець Віктор Пинзеник стверджує, що технічно дефолт уже є. А нинішня інфляція – рекорд України за останні 20 років.

Народний депутат України, екс-глава Мінфіну Віктор Пинзеник спрогнозував нинішній державний борг, який може скласти 86% від ВВП. Про це він розповів в інтерв’ю «Главкому».

«За моїми оцінками, нинішній борг складе 86% від ВВП, тобто майже кожен з нас повинен майже рік працювати безкоштовно, щоб його повернути. Для порівняння: у 2008 році борг становив 12,7% від ВВП, що було хорошим показником», – зазначив Пинзеник.

Також політик розповів, що нинішня інфляція 57,5% – це рекорд України за останні 20 років. За словами Пинзеника, є незначне уповільнення інфляції, 2 місяці тому цей показник був на рівні 60,9%.

Крім цього, народний депутат заявив, що технічно дефолт вже є, тому що «факт переговорів з кредиторами (про реструктуризацію держборгів) – це ознака того, що уряд не здатний їх обслуговувати, і юридичне оформлення цього факту – не головне». За словами Пинзеника, найголовніше – зрозуміти причини цієї ситуації і те, яким чином вийти з неї і не повторити в майбутньому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я