На голову Новини Козаченко про люстрацію: за цілий рік не відбулося жодних розслідувань, не змінилися...

Козаченко про люстрацію: за цілий рік не відбулося жодних розслідувань, не змінилися жодні державні установи

157
0

Директор департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяна Козаченко вважає, що за останній рік жодних суттєвих люстрацій них розслідувань.

Директор департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяна Козаченко вважає, що за останній рік жодних суттєвих люстрацій них розслідувань.

 

 

Про це Козаченко заявила в ефірі "5 каналу".

 

"За цілий рік не відбулося жодних розслідувань, не змінилися жодні державні установи. Діє єдиний закон, який надав можливість відсторонити від державного управління найвищих державних посадовців, деякі з них сховалися шляхом того, що перейшли на менші посади, і таким чином за черговістю люстрації їх перевірка переносилась", – каже Козаченко.

 

За її словами, держава має гарантувати незалежності роботи цього органу.

 

"Зараз третя хвиля люстрації – знову перевірка, і вони вже не можуть спускатися до рядових виконавців. І в такому випадку, якщо жодних розслідувань не відбувається і діє виключно закон і приходять безпосередньо до керівника департаменту з питань люстрації, я можу це розцінювати виключно як тиск. В цьому випадку держава повинна давати додаткову гарантію незалежності діяльності такого органу", – заявила Козаченко.

 

Джерело: 5.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я