На голову Блоги Корупційна схема – КП ВКГ “Вінницяоблводоканал“ .

Корупційна схема – КП ВКГ “Вінницяоблводоканал“ .

638
0

Проблема: ВО КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ не надає  можливості споживачам сплачувати платежі виконавцю послуг, відповідно до показників лічильників – не відкрило абонентські рахунки власникам квартир, не надає платіжних документів (розрахункової книжки, рахунку, квитанції), не реєструє лічильники води у квартирах , не укладає договори з власниками квартир (тому не надає персональні дані власників квартир Розрахунковому центру ЖКГ і не доручило банкам, з якими уклало договір, здійснювати прийом  платежів від власників квартир з використанням програмного забезпечення Обчислювального центру), не виконує інші обов’язки виробника-виконавця послуг, відповідно до ст.21 Закону України “Про житлово – комунальні послуги” та Правила надання послуг з централізованого постачання  холодної  води і водовідведення та типового договору, затверджені  постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.

     Корупційна схема –  КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ .

      Проблема: ВО КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ не надає  можливості споживачам сплачувати платежі виконавцю послуг, відповідно до показників лічильників – не відкрило абонентські рахунки власникам квартир, не надає платіжних документів (розрахункової книжки, рахунку, квитанції), не реєструє лічильники води у квартирах , не укладає договори з власниками квартир (тому не надає персональні дані власників квартир Розрахунковому центру ЖКГ і не доручило банкам, з якими уклало договір, здійснювати прийом  платежів від власників квартир з використанням програмного забезпечення Обчислювального центру), не виконує інші обов’язки виробника-виконавця послуг, відповідно до ст.21 Закону України “Про житлово – комунальні послуги” та Правила надання послуг з централізованого постачання  холодної  води і водовідведення та типового договору, затверджені  постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.

        Корупційна схема ВО КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ полягає в тому, що:                       

  – співвласники Комунального Підприємства змовились привласнювати додатково сплачені власниками квартир кошти за розрахунково-касове обслуговування банків та – за послуги  «Центру муніципальних систем управління», хоча ці кошти входять в тариф водопостачання та водовідведення.                                                                                                                                     

   – Для привласнення коштів (складових тарифу) між виконавцем послуг (“Вінницяоблводоканал“)  і споживачами (власниками квартир) вінницькою міською владою створені так звані «прокладки», а саме приватні ЖЕКи, ЖЕО, фейкові ОСББ, двічі перепроданий «Розрахунковий Центр ЖКП» – «Центр муніципальних систем управління»,                                                     

– КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ не уклав тристоронні договори з використанням програмного забезпечення на прийом платежів від власників квартир ні з ОСББ, ні з ЖЕКами, ні з ЖЕО, тому вказані «прокладки ВМР»  додатково включають платежі за розрахунково-касове обслуговування банків та – за послуги  «Центру муніципальних систем управління» за водопостачання та водовідведення –  в тариф по обслуговуванню будинку,                    

  – Для забезпечення  корупційної схеми задіяні Вінницька міська рада і Вінницька ОДА(?): 

– Директора Департаменту ЖКП ОДА Анатолій Вакар 15.05.2014р. заявив –Ви  хочете відповідь – чому ми не виконуємо Закони України і Правила надання послуг водопостачання та водовідведення? Чому не надають платіжних документів? У Вінниці ось так! У інших містах області і України «Водоканали» укладають договора з власниками квартир? Ну і що?  – Голова ОДА Олійник А.Д. 20.11.2014р. на особистому прийомі заявив, що виконання ЗАКОНу УКРАЇНИ “Про житлово-комунальні послуги” в частині  Ст. 6. Повноваження …обласних … державних адміністрацій у сфері житлово-комунальних послуг  щодо «забезпечення дотримання вимог законодавства у цій сфері;» – його не стосується !                            

      – Начальник відділу договорних відносин  КП «Вінницяоблводоканал» 25.07.2015р.заявила, що договора з власниками квартир підприємство не укладає і типового договору – немає.                                                                                                                                                 – Заступник директора Департаменту ЖКГ Вінницької ОДА Півторак Р.І. на особистому прийомі заявила, що КП «Вінницяоблводоканал» буде укладати договора, але власники квартир будуть платити  через ОСББ.Не хоче відповідати – чому Вінницька ОДА понад 10 років не забезпечує виконання обовязків виконавця послуг КП «Вінницяоблводоканал». Водоканал привласнили вінницькі чиновники?                                                                                                                                                                                                                                         – Заступник Голови Вінницької ОДА  Броварник В.М. на особистому прийомі 07.08.2015р. заявив, обласна держарна адміністрація працює з КП «Вінницяоблводоканал» щодо прямих договорів. Він не вважає проблемою, що – ВО КП ВКГ «Вінницяоблводоканал» – не укладає договори і не веде розрахунки з власниками квартир м.Вінниці, не відкрило абонентські рахунки, не надає платіжні документи – розрахункові книжки, квитанції, рахунки, не реєструє лічильники води у квартирах, не виконує обов’язки виконавця послуг водопостачання та водовідведення – Закон України «Про житлово-комунальні послуги» 2004 року та Постанову Кабінету Міністрів України №630 від 21.07.2005р.                                                                                                                                                        

 Він не погоджується з тим, що місто Вінниці – столиця житлово-комунального мародерства, хоча Вінниці – єдине місто області і України, у якому «Водоканал» не укладає договори, не відкриває особові рахунки і не проводить розрахунки з власниками квартир.

Він не вважає корупційною схемою – отримання додаткових прибутків за рахунок існування між виконавцем послуг («Вінницяоблводоканал») і споживачами (власниками квартир) міста Вінниці, створених міською владою приватних посередників (приватний розрахунковий центр, приватні ЖЕО, приватні ЖЕКи, приватні ОСББ),які збирають з власників квартир гроші, додатково сплачують за розрахунково-касове обслуговування банків і «Центру муніципальних систем управління», хоча че входить у тариф  водпостачання та водовідведення. Але корупційна схема комунального мародерства у Вінниці – працює.

     Комунальне Підприємство Водопровідно-Каналізаційного Господарства «Вінницяоблводоканал»,  в особі начальників: Кістіон В.Є.- екс-першого заступника міського голови м. Вінниця, нині заступника міністра регіонЖКГ, С.І Кушнір екс-начальника ВК), В.М. Сиска  – начальника ВК., О.М.Шведова – заступника начальника, не укладає договори  і не веде розрахунки з власниками квартир у багатоквартирних будинках м. Вінниці (споживачами), посилаючись, як на підставу  на статтю 19 Закону України « Про питну воду та питне водопостачання». Коллізія?

 Крадуть! Начальники підприємства відповідають – КП «Вінницяоблводоканал» не має правових підстав для укладення договорів про надання послуг водопостачання та водовідведення окремо з кожним власником квартири в багатоквартирному будинку.».   

 Начальники «Вінницяоблводоканалу»  відмовляють власникам квартир у багатоквартирних будинках м. Вінниці  в укладенні договорів «Про надання послуг водовідведення (стоків каналізації)» посилаючись, як на підставу відмови, на Закон України « Про питну воду та питне водопостачання»! Дуркують? Крадуть!

 

 Питання для журналістських розслідувань:                                                                                     

– Хто привласнив  КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ ?  Кістіон? Гройсман?                            

 -Чому КП «ВінницяВОДОКАНАЛ»  понад 10 років не виконує обов’язки  виконавця послуг водопостачання та водовідведення? 

Крадуть!

 – Чому КП «Вінницяводоканал» не укладає  з  власниками квартир багатоквартирних будинків Договір про надання послуг водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. № 630, не відкриває особові рахунки і не   отримує  від споживачів-власників квартир  платежі за надані послуги?  Крадуть!                                                                            

 – Чому Вінницька обласна державна адміністрація,  міськрада не забезпечують виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. № 630 ? Крадуть!                                                

 – Чому Вінницька обласна державна адміністрація,  міськрада, КП «Вінницяводоканал»  приховують складові тарифів  водопостачання і водовідведення  і їх вартість?  Крадуть!                   

  –    Вінниця – столиця комунального мародерства? В усіх інших містах області і України «Водоканали»  укладають договора з власниками квартир і ведуть з ними розрахунки!                                                                                                                                                     

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я