На голову Новини Корупція завдає Україні більше шкоди, ніж російська загроза, – Грібаускайте

Корупція завдає Україні більше шкоди, ніж російська загроза, – Грібаускайте

109
0

Вона зазначила, що корупція дуже глибоко вкоренилася в українському співтоваристві

Президент Литви Даля Грібаускайте заявила, що корупція в Україні завдає країні більше шкоди, ніж зовнішня агресія і не дає покращувати добробут людей. Про це в ході українсько-литовського бізнес-форуму заявила Президент Литви Даля Грібаускайте, передають Українські Новини.

“Сьогодні ваша ситуація з корупцією не така, якою її хотілося б бачити. Я не хочу зараз цифри називати, але вона дуже далека від бажаного. Я розумію, що вам зараз потрібно боротися не тільки з війною, зовнішньою агресією, вам потрібно боротися і з корупцією всередині, яка не дає вашій країні поліпшувати свій добробут. Також і міжнародне співтовариство вважає, що у вашому випадку корупція становить чи не найбільшу загрозу, навіть більше, ніж сам російська агресія”, – сказала Президент Литви Даля Грібаускайте. 

Вона зазначила, що корупція дуже глибоко вкоренилася в українському співтоваристві і підкреслила важливість відновлення довіри у міжнародного співтовариства.

Як повідомляли Українські Новини, раніше Європейський суд аудиторів з’ясував, що Україна – найкорумпованіша країна Європи.

Раніше експерти в Україні заявили, що нові антикорупційні органи неефективні через політизованість і підміну результату піаром. При цьому, за даними ЗМІ, фіскали країни посилять пресинг на малий і середній бізнес.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я