На голову Економіка Корупційні реалії в Україні

Корупційні реалії в Україні

300
0

Вас не дивує:

Варто було Георгію Гонгадзе взятись за розслідування щезнення у надрах Приватбанку «Общака Завіні», як він був вбитий. По справі вбивства затримано генерала Пукача, а головний міліціонер Кравченко застрелився двома пострілами в скроню. Замовника так і не знайшли.

Варто було одному активісту взятись за розслідування обставин приватизації Київського підприємства «Ленінська кузня», як від був вбитий серед білого дня біля свого будинку. В бивці були затримані. Допитані, а потім і відпущені. Замовників майже не шукали…

Павло Шеремет зайнявся питаннями дивних обставин конкурсної приватизації Одеського припортового . Три роки нам морочили голову по справі його вбивства.

Нарешті, на другий день після саміту, Міністр МВС Аваков провів брифінг в присутності Президента, на якому заявив, що всі учасники вбивства виявлені і на цей момент арештовуються. Вони виявились добровольцями та волонтерами з АТО. А метою вбивств журналістів була дестабілізація суспільства. Як вам ТАКА “версія”?

Невже народ держать за Юліну біомасу чи бачать в ньому тих депутатів з пустопорожніми очима новонароджених дітей, котрих нам демонстрували з телеекрана 12.12.2019 на відеозаписі комітетських слухань “Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»?

Всі вбивства були підготовлені і здійснені високопрофесійно і у всіх випадках відчувалась незрима рука спецслужб.

Дестабілізація, чи спроба замаскувати роль наших спецслужб, міліції, прокуратури і судів у кришуванні корупції проглядається за цими діями?

Якщо ви згідні з нашимиматеріалами, поділіться ними з тими групами, в яких ви є…

Земля – це наша Батьківщина і не маємо права забирати її у нащадків для продажу чужоземцям!