На голову Новини Корупція в «Укрзалізниці»: щоб ти жив на одну зарплату

Корупція в «Укрзалізниці»: щоб ти жив на одну зарплату

143
0

 Єдиним результатом діяльності комісії з профілактики правопорушень та корупції, яку створено в «Укрзалізниці», може бути рекомендація підняти заробітну плату працівникам компанії

 Єдиним результатом діяльності комісії з профілактики правопорушень та корупції, яку створено в «Укрзалізниці», може бути рекомендація підняти заробітну плату працівникам компанії, адже на 1600 гривень люди не можуть прожити, заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці екс-міністр транспорту та зв’язку Василь Шевченко.

 

В «Укрзалізниці» створили комісію з профілактики правопорушень та корупції. Мета цієї структури – організація роботи із зміцнення законності і правопорядку на залізничному транспорті, а також дотримання вимог антикорупційного законодавства. Сама ж комісія почала функціонувати з 17 вересня. Як робота цієї комісії відіб’ється на діяльності «Укрзалізниці», в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував екс-міністр транспорту та зв’язку України Василь Шевченко.

«На мою думку, ситуація дуже проста – це реакція нинішніх керівників «Укрзалізниці» на публічну увагу. Тобто, крім надання рекомендацій щодо боротьби з корупцією, ця комісія фізично більше нічим не може займатися. Головна корупція у нас знаходиться на інших рівнях, а саме, відсутні реформи економіки, судової і правоохоронної системи. На локальному рівні, наприклад, на залізниці, для усунення причин корупції необхідно підняти заробітну плату. Тому що люди фізично не можуть існувати на заробітну плату в розмірі 1600 гривень», – зазначив Василь Шевченко.
 

 

Читати повністю:  newsradio

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я