На голову Новини Корупція у вишах є основною проблемою в освіті, – опитування

Корупція у вишах є основною проблемою в освіті, – опитування

181
0

Кількість респондентів, які бачать головною проблемою української освіти корумпованість викладацького складу вузів, збільшилася порівняно з минулим роком.

Кількість респондентів, які бачать головною проблемою української освіти корумпованість викладацького складу вузів, збільшилася порівняно з минулим роком.

Корупція у вишах є проблемою в освіті, - опитування

Про це свідчать результати соціологічного опитування Фонду "Демократичні ініціативи", що було проведене у грудні за підтримки Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні повідомляєДзеркало тижня.

 

Згідно з отриманими результатами, 44,1% українців вважають, що основною проблемою освіти є корупція у вищих навчальних закладах. Для порівняння, в жовтні 2013 року цей показник становив 39,1%.

 

Ще однією найбільш значущою проблемою освіти, яку українці вважають за необхідне вирішити у найближчі 5-10 років, є невизнання вітчизняних дипломів за кордоном. Так вважають 39,6% респондентів (41,5% у жовтні 2013 року).

 

31,9% респондентів вважають однією з основних проблем вищої освіти невідповідність викладання потребам ринку праці (36,8% у жовтні 2013 року).

 

Кожен третій респондент вважає, що має бути вирішена проблема слабкої матеріально-технічної бази українських університетів. Кожен п’ятий бачить проблему у застарілих підручниках.

 

24,9% респондентів вважають, що в Україні низький рівень якості освіти в вищих навчальних закладах, у порівнянні зі світовими університетами, 22,9% вказують на низький культурний рівень студентів, їх слабку зацікавленість в якісній освіті.

 

Дослідження проводилися за загальнонаціональною квотною вибіркою. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

 

Джерело: osvita

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я