На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Конституційний суд України ВІДКРИТО СТАВ НА ЗАХИСТ ЧИНОВНИКІВ-КОРУПЦІОНЕРІВ!!! ЛЮСТРУВАТИ ЇХ!

Конституційний суд України ВІДКРИТО СТАВ НА ЗАХИСТ ЧИНОВНИКІВ-КОРУПЦІОНЕРІВ!!! ЛЮСТРУВАТИ ЇХ!

144
0

Поки населення країни якось виживає черех шалені комунальні тарифи й свавілля корупціонерів, цей державний орган, який би мав захищати Закон в Україні, відкрито став на захист чиновників-корупціонерів!!!

26 лютого 2019 КС визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення!!!

А ТОМУ ЇХ МАЙЖЕ УСІХ ЗА ЦЕ ТРЕБА АБО ЗВІЛЬНИТИ, АБО ПО-НАРОДНОМУ ЛЮСТРУВАТИ!!!

Ініціаторами подання стали 59 народних депутатів, за словами М. Найєма, 24 з них раніше голосували “за” внесення статті 368-2 КК в нинішній редакції.

Серед тих, хто звернувся до КС, 23 нардепа від “Народного фронту”, по 11 нардепів БПП і групи “Відродження”, 10 нардепів з “Опоблоку”, 3 – від “Волі народу”, 1 з Радикальної партії. Фактично всі вони – такі ж корупціонери!!!

 

Список нардепів, які звернулися в КС, щоб скасувати статтю про незаконне збагачення

Лише 4 із 18 суддів Конституційного суду проголосували проти скасування статті 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення.

Про це у Facebook написав народний депутат Мустафа Найєм.

За словами нардепа, рішення прийняли на закритій від Народу України частині засідання КС і скасування статті ККУ підтримали 14 з 18 членів суду.

“Не проголосували, а точніше проголосували “проти” 4 суддів КС – Ігор Сліденко, Віктор Колісник, Василь Лемак і Сергій Головатий”, – написав Найєм.

Нагадаємо:

  • Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення запровадили у 2015 році. Це було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом.
  • Національне антикорупційне бюро розслідує 50 кримінальних проваджень за статтею 368-2. Найтяжче передбачене покарання – позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
  • Підозри за цією статтею повідомили екс-виконувачу обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирославу Продану, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, екс-чиновнику Генпрокуратури Дмитру Сусу, екс-військовому прокурору сил АТО Костянтину Кулику.
  • Крім того, справи про можливе незаконне збагачення відкриті стосовно лідера Радикальної партії Олега Ляшка, заступника голови Служби безпеки Павла Демчини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я