На голову Новини Конституція України – проект змін

Конституція України – проект змін

159
0

 ПУТЛЄР злякався: каже про припинення всіма сторонами бойових дій. Тепер політикам треба повертатися до Проекту змін в Конституцію, поданих Президентом Порошенком.

 ПУТЛЄР злякався: каже про припинення всіма сторонами бойових дій. Тепер політикам треба повертатися до Проекту змін в Конституцію, поданих Президентом Порошенком.

 

Ігор Гук

 

1. В тексті є елементи узурпації. Це зразу помітили політики

2. Територіальні громади ліквідовано. Про це здогадуються діячі ГО, але ніякого піару цієї катастрофи ніде нема.

3. Найважливіше – в тексті змін реалізовано вимогу ерефії про законодавчу та виконавчу автономію регіонів ахмєтова.

Нижче наведу аргументи на підтвердження 2 і 3 пунктів, так як з узурпацією всім все зрозуміло.

 

Конституція України

 

 

2.В діючій Конституції є поняття "територіальна громада села, селища і міста". Це жителі села, селища і міста. А в Проекті слово "територіальна" вже відсутнє, а "громада" – це адміністративно-територіальна одиниця. Особливо вражає термін "ЖИТЕЛІ ГРОМАД".

 

3.Зараз Путлєр мовчить. А раніше він чітко вимагав, щоб ТАК змінити Конституцію, щоб була в регіонах ПОВНА виконавча і законодавча влада
Все це зроблено в квадраті: ЦЯ влада буде в руках однієї людини. Цілком ясно, що таким способом українці добровільно передають Донбас ерефії. Є представники Президента. Але вони будуть впливати в інших регіонах. А якщо на Донбасі законна регіональна влада цілком законно проголосує за референдум про відокремлення – то ніякий ПРЕДСТАВНИК нічого не вдіє.

 

В Проекті під вивіскою децентралізації прихований варіант автономізації та продовження розчленування України.

 

В Проекті нічого не має про люстрацію ВСІХ суддів.

 

Я звертаюся до тих політиків, які мене підтримали щодо відновлення дії Конституції України 2004 року: Олександр Сугоняко, Сергій Власенко, Юрій Дерев’янко, Олександр Солонтай, Володимир В’язівський , Оксана Куманська-Нор і ін. Ваші партії Воля, Сила людей, Демократичний Альянс, Праві можуть виступити з нищівною критикою цього Проекту змін до Конституції. Проект КОНЧЕ потрібно відізвати. Тих, хто писав його – вигнати з роботи. Можна написати короткий Проект змін, щоб люструвати ВСІХ суддів. Без ліквідації довічності суддів Воля не зможе очистити владу. А наповнити змістом і грошима територіальні громади можна через зміну законів.

 

Громадсько-політичний блогер, адмін групи Львів і сторінки Конституція України – Ігор Гук

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я