На голову Новини Комунальний перевізник АТП-1 щомісяця неофіційно збирає з водіїв понад 75 тис. грн,...

Комунальний перевізник АТП-1 щомісяця неофіційно збирає з водіїв понад 75 тис. грн, – розслідування (ВІДЕО)

101
0

 Щоб не проходити обов‘язкових щоденних перевірок водії з комунального транспортного підприємства АТП-1 платять по 7 гривень механіку та лікареві. Щодня з АТП виїжджає 170-180 автобусів.

Щоб не проходити обов‘язкових щоденних перевірок водії з комунального транспортного підприємства АТП-1 платять по 7 гривень механіку та лікареві. Щодня з АТП виїжджає 170-180 автобусів.

 

 

Таким чином, сума щоденного «лівого» доходу доволі значна – 2520 гривень. За місяць хабар загалом становить понад 75 тис. гривень.

 

Це вдалось з’ясувати водієві, який працював агентом викривального проекту «Інсайдери. Під прикриттям» на АТП №1.

 

Тим не менше, перевізники переконують, що у підприємства немає грошей для покращення умов праці та оновлення автопарку.

 

Складна економічна ситуація та недосконала нововведена транспортна схема породжують також нездорову конкуренцію між перевізниками. До прикладу, за рішенням суду, у комерційного транспортного підприємства «Успіх БМ» забрали маршрути через три ДТП.

 

Представники підприємства з таким не погоджуються. Юристи запевняють, що така кількість аварій не є критичною. До того ж в інших АТП їх було значно більше.

 

Один із маршрутів – №47А – віддали комунальному АТП №1. Саме в цьому автопарку спалахнула пожежа і, як наслідок, згоріли три автобуси. Прямих доказів того, що це дійсно один перевізник відімстив іншому, поки що немає, але факт залишається фактом: здорової конкуренції реформа не дала.

 

Громадські активісти, водії та навіть чиновники переконані: покращити якість перевезень у маршрутних таксі можна, лише запровадивши електронний квиток. За словами начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Віктора Щира, уже з 1 січня 2017 року львівські маршрутки їздитимуть за безготівковою системою.

 

Та поки електронний квиток нарешті введуть у дію і пасажири та водії зможуть користуватись усіма його перевагами, на автоперевізних підприємствах процвітатиме корупція.

 

Якщо ж вам відомі факти корупції чи порушення прав споживачів у галузі громадських перевезень, пишіть на наш форум FORUM.ZIK.UA.

 

 

 

Джерело: zik.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я