Новини "Комунальний Майдан" у Віннниці набирає обертів (ФОТО)(ВІДЕО)

"Комунальний Майдан" у Віннниці набирає обертів (ФОТО)(ВІДЕО)

317
0

 Мокрий сніг та сильний вітер не завадив вінничанам зібратись на "Комунальний Майдан" на площі Небесної Сотні та вистояти там, більше двох годин.

 Мокрий сніг та сильний вітер не завадив вінничанам зібратись на "Комунальний Майдан" на площі Небесної Сотні та вистояти там, більше двох годин.

 

 

Антинародні тарифи на газ та електроенергію не влаштовують багатьох вінничан, через що вони вирішили боротись за справедливі та прозорі тарифи до останнього. Підбурило жителів Вінниці вийти на протест і позбавлення пільг на безкоштовний проїзд. 

 

 

Важливим питанням зборів стало також незаконне. на думку активістів, ув’язнення революціонера та борця з корупцією Юрія Хорта.

 

 

Аби довести владі, що протести Народної ради Вінниччини не безпідставні, активісти взялись доводити, що підвищення тарифів, яке наразі відбувається, являється абсолютно незаконним.

 

 

 

 

Зміна тарифів – це регуляторний акт, а значить він, відповідно до закону, протягом місяця повинен пройти громадське обговорення, після чого мав би бути офіційно оприлюдненим на сайті.

 

 

Потім на протязі п’яти днів мали відбуватись аналіз пропозицій і т.д.

Оскільки рішення про підвищення тарифів НКР прийняло 3 березня, то вступити в силу 1 квітня, воно аж ніяк не могло. Лише 1 травня.

Наша влада цим рішенням монополізувала та криміналізувала енергоринок України!

 

В момент прийняття постанови діяла інша постанова, яка не дозволяла піднімати тарифи, натомість тарифи підняла організація, яка проходила реорганізацію, через що рішення приймала стара структура від імені нової.

До того ж, документ підписав в.о., а не керівник, що теж не передбачено законом.

 

Враховуючи вищезазначене, Народна Рада Вінниччини на "Комунальному Майдані" висунула до влади наступні вимоги та дала на їх вирішення три тижні:

1. Визначити потреби країни в газові без врахування окупованих територій (Крим, Донбас)

2. Відокремити потреби населення від потреб релігійних організацій, творчих спілок, благодійних організацій, громадських об’єднань, підприємницьких структур;

3. Визначитись із 100% забезпеченням газу власного видобутку потреб населення.

4. Скасувати рішення НКРЕ та КП про збільшення тарифів на газ в 3 рази, як економічно не обґрунтовані та у зв’язку із відсутністю належного рівня доходів громадян.

5. Не встановлювати тарифи для бізнесу – для встановлення на ринкових умовах

6. Забезпечити прозоре тарифоутворення на рівні окремих громад (вода, тепло, вивезення ТПВ)
 

Після приймаття резолюції активісти пішли до облдержадміністрації аби передати свої вимоги її очільникам.

Ці вимоги збираються також надіслати Президенту України. головам Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я