На голову Новини Комунальні тарифи не перестають зростати, а виявляється, ми – ЗА?!!!

Комунальні тарифи не перестають зростати, а виявляється, ми – ЗА?!!!

301
0

Про те, як 12 осіб-бюрократів вирішили, що всі вінничани ЧОМУСЬ підтримають підвищення тарифу на газ та що з цим свавіллям пропонується робити…

22 грудня 2018 року Вінницягаз на “відкритих” обговореннях за участю 12 представників громадськості схвалив рішення про необхідність привести тариф до економічно обгрунтованого КИМОСЬ рівня, тобто про чергове НЕОБГРУНТОВАНЕ підвищення!!!

  • Але чи готова решта вінничан сплачувати більші тарифи?
  • Чи справді газові компанії на місцях потерпають від збитків?
  • Чи можливий вихід із збитковості за рахунок оптимізації видаткової частини Вінницягазу?

УВАГА!

Коаліція громадських організації Ліга НІКА з партнерськими організаціями запрошує на нефейкові відкриті обговорення, де кожен вінничанин або вінничанка зможуть висловитись щодо необхідності підвищення тарифу на розподіл газу.

Протокол з результатами обговорень буде передано до НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ.

Одним з основних завдань НКРЕКП – здійснення державного регулювання з метою досягнення балансу інтересів споживачів, суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, і держави…

ТО НЕХАЙ НКРЕКП ДОВЕДЕ  ЦЕ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ, А НЕ ЛИШЕ НА ПАПЕРІ!!!

Відкрите бговорення відбудеться 30 січня 2019 року в приміщенні ТЦ “Інтершик”, 4 поверх, вул. Артинова,  за (обласною радою). 

Початок – о 17.00

До участі запрошуємо голів правлінь ОСББ (або представників від ОСББ) , уповноважених осіб від багатоквартирних будинків, представників компаній-управителей, голів квартальних комітетів та небайдужих вінничан, представників Вінницької облдержадміністрації, також обласної і міської ради, представників громадських організацій, депутатів.

Окремо запрошуємо на відкрите обговорення представників ПАТ «Вінницягаз» для аргументації складових доходів та витрат на розподіл природного газу…

 Ю.Грига

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я