На голову Сфера ЖКГ Комунальні підприємства хочуть повернути в державну власність

Комунальні підприємства хочуть повернути в державну власність

195
0

Громадяни звернулися до Президента з вимогою повернути у державну власність облгази, обленерго та водоканали. Відповідна петиція оприлюднена на сайті Глави держави

Вчора на офіційному інтернет-представництві Президента Петра Порошенка з’явилася петиція, текст якої передбачає повернення у державну власність енергопостачальні компанії, газорозподільчі та газопостачальні підприємства  та водоканали, повідомляє «Україна Комунальна».

Документ подано під номером 22/019558-еп.

«Повернути у державну власність всі облгази, обленерго та водоканали у звязку з тим що свого часу вони були вкрадені у народа та зараз працюють неефективно та на користь тільки невеликої купки олігархів», – йдеться в петиції.

З часу подання, документ набрав 78 підписів із 25 000 необхідних. Збір підписів триває три місяці.

Зауважимо, що документ буде розглянуто Главою держави в разі, якщо його підтримала необхідна кількість людей і він відповідає вимогам.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг перенесла процес переведення обленерго на стимулююче тарифоутворення. У регуляторі пояснили, що компанії не виконали обов’язкові вимоги для переходу на новий механізм.

«Україна Комунальна»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я