Новини Комунальна міфологія

Комунальна міфологія

625
0

Минуло вже більше двох років як Вінницька міська влада запровадила так званий «двоставковий тариф», за яким споживач сплачує не тільки за опалення в холодні місяці, але й цілий рік вносить так звану абонентську платню. В результаті, вінничани фактично сплачують 7.10 грн. за 1 метр2 житла на місяць, що є одним з найвищих по Україні показників, та «випереджає» київські ціни більш ніж вдвічі.

Минуло вже більше двох років як Вінницька міська влада запровадила так званий «двоставковий тариф», за яким споживач сплачує не тільки за опалення в холодні місяці, але й цілий рік вносить так звану абонентську платню. В результаті, вінничани фактично сплачують 7.10 грн. за 1 метр2 житла на місяць, що є одним з найвищих по Україні показників, та «випереджає» київські ціни більш ніж вдвічі. Завдяки такому механізму нашим міським чиновникам вдається вилучати значні кошти з нас з вами, не тільки для поповнення бюджету, але і для власної користі.
Весь цей час, всіх нас безсовісно запевняли, про неможливість скасування цього тарифу тими, хто його прийняв – тобто міською владою. Втім, все це виявилось черговим міфом. Виконавчий комітет Житомирської міської ради, керуючись неодноразовими зверненнями громадян міста та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скасував дію двоставкового тарифу, та повернувся до попередніх умов ціноутворення.
Отже, практикою доведено, що саме від волі міського керівництва залежить скільки нам з вами переплачувати на опаленні. Втім, як ми вже встигли переконатись, їх не цікавить думка громади, вони ігнорують судові позови, що їх неодноразово спрямовувала Незалежна профспілка «Голос Народу», вони спиняться тільки коли ми всі разом скажемо їм «СТОП»!
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я