Новини КОМУ ВИГІДНО ОББРІХУВАННЯ ПАРТІЇ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ І ВІКТОРА МАЛИНОВСЬКОГО?

КОМУ ВИГІДНО ОББРІХУВАННЯ ПАРТІЇ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ І ВІКТОРА МАЛИНОВСЬКОГО?

355
0

Сучасний стан українського суспільства – як у хворого пацієнта: лікувати і лікувати. Втім, легко не було ніколи… Але якщо певні громадські діячі, активісти чи ще там хтось починають паплюжити все підряд – як кажуть лікарі, це вже клініка!

Схожа клініка і в громадському житті Вінниці… Чи не кожен вважає себе знаковою фігурою, громадським активістом чи хоча б доморощеним блогером! Але…

Головним мірилом життя завжди були РЕАЛЬНІ справи! А що у нас зараз? Чимало місцевих «активістів», замість того, щоб обрати проблемну сфері життя і намагатись її покращувати і в такий спосіб заробляти собі громадський авторитет, робить значно простіше: оббріхує та паплюжить справи інших, в такий спосіб видаючи себе за експерта чи активіста!

Ось днями я прочитав, як на місцевому новостійному сайті один із таких горе-активістів обливав брудом…. Ні, не відомого політика, корупціонера чи бюрократа! А оббріхував Партію пенсіонерів!

Цю бредятину читав тут:

 https://vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/scho-obednue-partiyu-pensioneriv-ta-batkivschinu-10616717.html

Мабуть, у цього «активіста» розуму геть вже не стало! Знайшов, до кого причепитись… В них і так життя несолодке, в спокої дожити б відміряні Богом літа й вірити черговим байкам влади про нові «покращення», а тут таке…

У чому місцеву Партію пенсіонерів цей довбень не звинувачував, критикуючи проведену ними нещодавно акцію з заборони зняття мораторію на продаж сільгоспземлі? І в дружбі з комуністами, і в сепаратизмі-федералізмі і навіть у роботі на російсько-кремлівську ворожу зграю! А ще приплів використання неправильного українського прапора! І це не поодинокий випадок! Проплачені місцевою владою інтернет-тролі й замовні журналюги, використовуючи традиційні стереотипи і кліше «чорного піару», оббріхують кожного активіста, який не боїться справедливо критикувати владу за її помилки! Ось таке воно, справжнє обличчя «ДЕМОНОкратії по-українському»!

Таким критиканам хочеться задати одне-єдине питання: а ЩО ви самі робите, окрім оббріхування на замовлення? Покажіть свої РЕАЛЬНІ справи і здобутки у сфері громадського життя!

А щодо Партії пенсіонерів… Не дочекавшись виконання чергових обіцянок від уряду, більшості партій та політиків різних мастей, ці люди створили свою партію, розуміючи вічну істину: лише в об*єднанні – запорука успішного досягнення будь-якої мети! Ось тут і варто багатьом замислитись, із ким вони об*єднаються…

Так що особисто для мене ставлення до пенсіонерів та їх долі стає таким собі лакмусовим папірцем: як ти ставишся до них (своїх батьків) – то такий ти і сам!

А зі «ставленням» до пенсіонерів нашої влади вже давно все ясно…

Василь Іванчук

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я