На голову Економіка Кому в Україні жити «нормас»? Про інтерв’ю Гройсмана!

Кому в Україні жити «нормас»? Про інтерв’ю Гройсмана!

229
0

Картинки по запросу "фото гройсмана в карикатурах"Володимир Гройсман, схоже, вирішив відійти від іміджу «молодого, енергійного управлінця» і трохи приміряти на себе образ раннього Кличка. Якщо Віталій застерігав всіх нас, що сьогодні у завтрашній день дивитись можуть «нє только лішь всє», то Володимир Борисович у нещодавньому інтерв’ю для «Інтерфакс. Україна» зазначив, що країні потрібні люди, «які можуть дивитися не тільки сьогодні у сьогодні, але й сьогодні – у післязавтра».

Ці люди, каже головний «стратег» України, зможуть пройти «непростий шлях», щоб виконати «головне завдання» – «зробити так, щоб українці нормально жили». Звісно ж, екс-прем’єр не забував впродовж усього інтерв’ю натякати: провидців, які зроблять всім «нормально», варто шукати саме у його команді.Картинки по запросу "фото гройсмана в карикатурах"
Що ж, мешканці Вінниччини покращення життя по-гройсманівські відчувають вже сьогодні. Заманивши електорат на пакети з горохом і соняшниковою олією та на передвиборчі муніципальні надбавки до пенсій, представники «Української стратегії Гройсмана» отримали впевнену перемогу на місцевих виборах в області. Тепер своїм виборцям вони віддячують скасуванням пільгового проїзду у громадському транспорті та фокусами із комунальним майном. Штат головного представницького органу регіону – обласної ради, «стратеги» взагалі роздули до масштабів окремого Всесвіту. Лише на зарплати голові облради та його чотирьом заступникам область цього року витратить щонайменше 2,7 мільйонів гривень. Ну, принаймні хтось житиме «нормально», як заповів Володимир Борисович.
До речі, судячи з останніх побдробиць кримінальної справи колишнього нардепа Микитася, самому Гройсману також цілком нормас, як тому Тарасу з набридливої реклами.Картинки по запросу "фото гройсмана в карикатурах" Якщо інформація про отриманий екс-прем’єром «нерухомий» хабар на суму 75 мільйонів гривень правдива, то за його долю можна не перейматися.
Та й взагалі, трохи дивно, коли про організацію «нормального життя» для українців говорить політик, за прем’єрства якого почалось гальмування реформ в країні. За даними незалежних аналітиків VOX Ukraine, найбільше реформ у період 2014-2020 років впровадив уряд Яценюка. Пік змін прийшовся на кінець березня – початок квітня 2015 року, коли були розбудовані антикорупційні структури, зокрема НАЗК.Картинки по запросу "фото гройсмана в карикатурах" Після відставки Яценюка Гройсман продовжив розпочату ним роботу, проте реформаторської звитяги попередника аж ніяк не виявляв. Простіше кажучи – на своїй посаді він просто не псував того, що вже і так робилось.
Також у інтерв’ю «Інтерфаксу» екс-прем’єр назвав Вінницю «лідером України за якістю життя». Невідомо, інформацією за який рік послуговувався пан Гройсман, але у загальному рейтингу комфортності міст України від журналу «Фокус», у 2020 році Вінниця посіла 8 місце, поступившись Хмельницькому, Києву, Рівному, Тернополю, Запоріжжю та Чернігову.Картинки по запросу "фото гройсмана в карикатурах" Якщо ж візьмемо до уваги рівень середньої зарплати, який є невід’ємною складовою якості життя, то і тут Вінницький регіон далеко не передовий: за даними видання «Мінфін», станом на грудень 2020 року середня зарплата у Вінницькій області складала 12 251 гривню, що є чотирнадцятим показником по країні. Таке собі лідерство, чесно кажучи, але коли тобі постійно з усіх боків про нього говорять, мимоволі сам починаєш вірити і якось нормас…
І на останок, без жодних коментарів, просто ще одна цитата Володимира Гройсмана з того самого інтерв’ю «Інтерфаксу»: «Ми єдина країна з людьми, які мають природні здібності, які розвиваються»
#влада #стратегія #гройсман #корупція