На голову Новини Кому в Україні легше знайти роботу

Кому в Україні легше знайти роботу

243
0

Пропозиції на ринку вакансій в Україні останнім часом змінилися – роботодавці все частіше підвищують рівень зарплати у межах 10-15%, але це стосується тільки найбільш цінних кадрів.

Про це повідомляє “Сегодня”.

Згідно аналітичних даних, протягом минулого року зменшилася кількість безробітних – із 508 до 316 тисяч осіб.

Якщо порівняти показники із попереднім періодом, то простежується позитивна динаміка: раніше 162 безробітних претендували на 10 вакансій, тоді як зараз – всього 63.

Складно знайти роботу спеціалістам виробничої сфери, фінансистам, а також бухгалтерам. Крім того, вперше фахівці IT-сфери більше не користуються таким попитом, як раніше. Їх відтіснили із першої позицію рейтингів спеціалісти страхування, продажу, готельного та ресторанного бізнесу.

Частіше всього шукають роботу колишні працівники оборонної промисловості, а також державні службовці, адже минулого року компанії скоротили їх кількість на 9%.

Середній дохід на ринку праці коливається у межах 4989 грн, хоча деякі експерти озвучили інші дані. Вони підрахували, що стабільний дохід складає не менше 7 тисяч гривень.

Втім, не виключено, що на загальні цифри впливають так звані віп-зарплати, котрі подекуди сягають 60 тисяч гривень.

Головна тенденція, якої дотримуються більшість роботодавців – найняти спеціалістів на більш низьку зарплату, заохочуючи їх при цьому перспективою стажування закордоном. Такі нововведення використовує кожна восьма компанія в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я