На голову Економіка Компанія Wärtsilä розпочала випробування балансуючих потужностей, які будуть працювати на 100% водні.

Компанія Wärtsilä розпочала випробування балансуючих потужностей, які будуть працювати на 100% водні.

89
0

Міжнародна інжинірингова компанія Wärtsilä розпочала випробування газопоршневих двигунів, які будуть призначені для балансування енергосистеми та працюватимуть виключно на водні. Про це 14 липня повідомив прес-центр компанії.

«Технологічна група Wärtsilä розпочала випробування на чистому водні своїх газопоршневих двигунів, призначених для балансування енергосистем, та очікує до 2025 року створити концепт двигуна й електростанції, здатних працювати на 100% водні», – йдеться у повідомленні.

За даними компанії, частка «зеленого» водню буде зростати в структурі покриття попиту на енергію у світі.

«Однак наразі на ринку не існує серійних двигунів, здатних ефективно використовувати це паливо», – зазначали в компанії.

У м. Вааса (Фінляндія) буде досліджена існуюча технологія двигунів серії 31, щоб визначити оптимальні параметри для роботи на водні.

«Глобально спільноти інвестуватимуть мільярди в інфраструктуру, необхідну для виробництва зеленого водню, але ці інвестиції покладаються на наявність серійних двигунів, які зможуть працювати на цьому паливі, коли воно стане доступним. Наше моделювання показує, що значні обсяги теплової високоманевреної потужності потрібні до середини цього століття для переходу на 100% відновлювану енергію. З розробкою сьогодні таких двигунів, які зможуть працювати на водні завтра, ми готуємо майбутні енергосистеми до 100% ВДЕ у 2050 році», – прокоментував Хокан Аньєвалл, генеральний директор компанії Wärtsilä.

Джерело

#влада #енергетика #водень #технології

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я