На голову Економіка Компанія Кістіона продовжує отримувати мільйони від держави!

Компанія Кістіона продовжує отримувати мільйони від держави!

1144
0
Світлина від Вінниця Корупційна.
Навіть після того, як компанія сина колишнього віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона стала фігурантом кримінальної справи про розкрадання коштів з держбюджету, вони спокійно вигравали тендери від державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на суму більше, ніж 41 мільйон гривень. А 23 березня Служба автомобільних доріг у Вінницькій області уклала договір на 31 мільйон гривень з ТОВ «Спецбудстроймонтаж» на обслуговування об’єктів зовнішнього освітлення.

ТОВ «Спецбудмонтаж» раніше називалась «Мікс Лайт», а власником був син ексвіце-прем’єра України – Дмитро Кістіон. Наразі він займає посаду першого заступника керівника «Вінницяоблводоканал», яким раніше керував його батько.
Компанія сина колишнього віце-прем’єра та директора «Водоканалу» змінила назву ТОВ «Мікс лайт» на початку цього місяця. Архіви ТОВ "Мікс Лайт"" - Журналістика

Протягом жовтня-листопада 2019 року підприємство уклало угод з ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» щодо встановлення освітлення на дорогах на суму 41,39 мільйона гривень і це все на момент наявності кримінальної справи.

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області почала співпрацювати з компанією «Спецбудмонтаж» вже після перейменування і відразу віддала їй чи не найбільше фінансування за останні роки. Хоча на момент кінцевого строку подання тендерних пропозицій компанія ще називалася «Мікс Лайт».

Як компанія освоїть 31 мільйон гривень невідомо, адже замовник не опублікував кошторис. У документації також відсутній попередній перелік робіт, які має виконати переможець, або товарів, які він має використати в ході реконструкції, ремонту або обслуговування світлофорів та об’єктів зовнішнього освітлення.

Єдиним конкурентом «Спецбудстроймонтаж» на тендері було комунальне підприємство «Міськсвітло», яке разом з переможцем і «Вінницяводоканалом» вже є фігурантами кримінальної справи про розкрадання коштів держбюджету за ймовірного сприяння колишнього віце-прем’єра уряду Гройсмана – Володимира Кістіона. Окрім цього, всі три підприємства об’єднують родинні зв’язки.Скандальна компанія, пов'язана з сином Кістіона, під тендер ...

У липні минулого року СБУ провела обшуки на всіх трьох підприємствах. За результатами досудового розслідування прес-служба СБУ повідомила, що правоохоронці виявили розкрадання та привласнення коштів державного бюджету на Вінниччині місцевими посадовцями за сприяння одного з віце-прем’єрів. Проте, згодом було згадку про віце-прем’єр-міністра прибрали. Але багато ЗМІ встигли опублікувати цю новину і висунути версію, що мова йшла про протеже Володимира Гройсмана – Володимира Кістіона. В ухвалах по кримінальному провадженні йдеться про «невстановленого члена Кабінету Міністрів України».
Серед арештованого СБУ майна виявилися документи дочірнього підприємства «Мікс лайт-2» ТОВ «Мікс Лайт». Дочірнє підприємство очолює Вадим Бондар – племінник екс-віце-прем’єра Володимира Кістіона. Його мати – Бондар Валентина Євсеївна – власниця квартири, яку задекларував син Володимира Кістіона – Дмитро.Резюме «Фінансовий директор», Вінниця. Гуцол Богдан — Work.ua

До 2018 року керівником «Мікс Лайт» («Спецбудмонтаж») був Богдан Гуцол, який раніше працював у КМПУ «Міськсвітло» . Зараз фірмою керує Віталій Загіка, а його рідний брат Володимир був начальником дочірнього підприємства «Вінницяоблводоканалу» – «Хмільникводоканал», яке на той час очолював Кістіон. Фірмою «Спецбудмонтаж» зараз володіє Галина Маланчук та Валерій Чобану.Водогін у Вінниці реконструюватиме фірма, пов`язана з сином віце ...
Загалом фірма «Спецбудстроймонтаж» отримала на державних підрядах 174,65 млн гривень. Найбільше фірмі сім’ї екс-віце-прем’єра віддав Департамент міського господарства Вінницької міськради – майже 66 млн грн.

Наразі справа розглядається у Вищому антикорупційному суді. На початку цього року підозрювані намагались зняти арешт на майно вилучене в ході обшуків, але суд залишив скаргу без задоволення. Та схоже, що наявність кримінальних справ не заважає автодорівцям та іншим представника державних структур поповнювати гаманці сім’ї Кістіонів.

Джерело

#влада #кістіон #вінниця #корупція #ДБР