На голову Новини Команда Януковича продала газовий бізнес російському мільярдеру

Команда Януковича продала газовий бізнес російському мільярдеру

189
0

Десятки газових родовищ в Україні, в тому числі найбільше з них — Сахалінське, взяли курс на російського мільярдера Павла Фукса. Останні два роки росіянин скуповував активи у соратників Віктора Януковича — Едуарда Ставицького та Юрія Бойка. (Рос.)

На газовому небосхилі України засяяла нова зірка: засновник MosCityGroup Павло Фукс. За останні два роки цей російський мільярдер скупив пачку вітчизняних газодобувних компаній у енергетичних фаворитів Віктора Януковича – Едуарда Ставицького і Юрія Бойка, пише Голос народу з посиланням на Економічну правду.

Тепер Фукс – один з лідерів в парі приватних розпорядників покладів природного газу, на руках якого потенціал з десяти родовищ, включаючи найбільше в Україні – Сахалінське.

Головним опонентом Фукса вважається команда міністра Арсена Авакова, у якої при Януковичі відібрали частину бізнесу, а зараз благополучно його продали. Таким чином, росіянину точно не буде нудно, але до боротьби за надра він уже підготувався, записавши в партнери найвпливовіших резидентів України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я