На голову Економіка Команда уряду зросте щонайменше вдвічі, – прем’єр!

Команда уряду зросте щонайменше вдвічі, – прем’єр!

251
0

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук проанонсував поповнення команди уряду України найближчим часом, щонайменше, в два рази.

“Мені здається, що нам просто потрібно дуже добре працювати над собою. І ця нова команда, яка зараз прийшла в уряд, і яка ще, насправді, буде посилюватися … Я не хочу анонсувати гучні призначення, але в наступному місяці, на мою особисту думку, наша команда виросте, як мінімум, в два рази і посилиться такими ж молодими чесними і професійними людьми “, – сказав він, виступаючи на Форумі YES в Києві.

Гончарук Висловив думку, що, Пропонуючи йому посаду прем’єра, президент Володимир Зеленський, якому 41 рік, зробив вибір на користь його покоління.

“Наше покоління отримало шанс змінити свою країну назавжди”, – підкреслив наймолодший прем’єр в історії України, якому 35 років.

Він не погодився з думкою, що молодість заважає на таких посадах.

“Ми здатні подивитися на речі під іншим кутом, дивитися на проблеми інакше”, – зазначив переваги свого покоління глава уряду.

Гончарук висловив надію, що “наша команда” опрацює всі п’ять років, і за їх результатами піде реалізовувати себе в інших сферах.

Источник:  https://biz.censor.net.ua/n3148579