На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Колишній судддя з Києва, який вносив до реєстру підроблені рішення, відбувся штрафом...

Колишній судддя з Києва, який вносив до реєстру підроблені рішення, відбувся штрафом 17 тис.грн!

181
0

Колишній керівник апарату Дарницького суду Києва Олексій Медведев, який вносив до реєстру підроблені рішення, відбувся штрафом у 17 тис. гривень!!!

Суд затвердив угоду про визнання винуватості і оштрафував Олексія Медведева на 17 тис. грн.

Про це повідомляє вирок Подільського суду Києва від 12 грудня, оприлюднений на початку січня.

У 2015-2017 роках у невстановлених на даний час осіб виник злочинний умисел на заволодіння рядом об’єктів нерухомості на підставі підроблених рішень Дарницького районного суду м. Києва.

Зокрема, була виготовлена ухвала про затвердження мирової угоди і визнання права власності на житловий будинок з підземним паркінгом та блоком соціально-побутового призначення загальною площею 5160,7 м2,  що належали ДІБГП «Інвестбуд 3000». Рішення передали керівнику апарату суду, який, достеменно знаючи про підробку, вніс його до системи документообігу суду і  державного реєстру судових рішень. Законному власнику завдано збитків на суму понад 19 млн грн.

Використовувалися номери цивільних справ, які дійсно розглядалися Дарницьким судом, але за участі інших осіб і такі, що не стосувалися об’єтків нерухомості. В систему документообігу Медведев пару разів заходив під догіном інших працівників суду – секретаря судового засідання або судового розпорядника. Дані для авторизації він отримав за невстановлених слідством обставин.

Аналогічно було виготовлено підроблене рішення для відчуження приміщення на 2290 кв.м. в Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України. Однак цей злочин був вчасно виявлений і не доведений учасниками до кінця. Також зареєстровані рішення щодо будівлі житлово-комерційного призначення загальною площею 1820 кв.м. та інших житлових і нежитлових приміщень, квартир і паркомісць.

Йдеться про понад 80 об’єктів. Загальна вартість можливих збитків не вказується. Цивільні позови, як видно з вироку, не заявлялися.

За угодою з прокурором, обвинувачений визнав себе винним у незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (ч.1 ст.376-1 КК) і використанні заідомо підробленого документа (ч.4 ст.358 КК). Угоду підписував прокурор прокуратури Києва Петро Галушко.

У рішенні зазначається, що Медведєв тимчасово не працює. У квітні 2018, коли обирали запобіжний захід, колектив Дарницького райсуду взяв його на поруки!.

На вирок може бути подано апеляційну скаргу протягом 30 діб із моменту проголошення.

Слідчі поліції також встановили причетність інших двох осіб. Один підшуковував осіб, на яких оформляли права власності на об’єкти нерухомого майна. Інший виступав стороною у справі, яка отримувала приміщення за рішенням суду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я