На голову Політика КоЛИШНІ нардепи подали неправдиві декларації аж на 90 млн.!!!

КоЛИШНІ нардепи подали неправдиві декларації аж на 90 млн.!!!

347
0

Національне агентство по запобіганню корупції передаcть в Національне антикорупційне бюро недостовірні дані в деклараціях 4 колишніх депутатів Верховної Ради на 90 мільйонів гривень!

Недостовірну інформацію у деклараціях подали народні депутати 8 скликання Руслан Демчак, Станіслав Березкін, Аркадій Корнацький та Вадим Кривохатько.

Демчак у декларації за 2016 рік зазначив недостовірні відомості про кошти, розміщені ним на банківських рахунках та номінальну вартість цінних паперів, які йому належать. Загалом виявлено порушень на суму понад  71,7 млн гривень.

Березкін, подаючи декларацію за 2015 рік (виправлену), зазначив недостовірні відомості про квартиру та 2 машиномісця, які належать члену сім’ї (дружині) на праві власності. Сума недостовірних відомостей у декларації за 2015 рік (виправленій) становить понад 14,3 млн гривень.

Корнацький у декларації за 2016 рік не задекларував свої корпоративні права та низку земельних ділянок, які належать йому на праві власності та оренди. Крім того, не відобразив інформацію про право користування житловим будинком, який є його зареєстрованим місцем проживання, та не зазначив відомості про видатки, на підставі яких він набув право власності на земельні ділянки. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 3,2 млн гривень.

Кривохатько , подаючи декларацію за 2017 рік, зазначив недостовірні відомості про вартість на дату набуття ним у власність автомобіля на загальну суму понад 471 тис. гривень.

Зазначається, що обґрунтовані висновки про виявлені ознаки кримінальних правопорушень будуть направлені до Національного антикорупційного бюро.

Джерело: НАЗК