На голову Економіка Коли переселенця можуть залишити без допомоги?

Коли переселенця можуть залишити без допомоги?

135
0

Мінсоцполітики обіцяє запустити електронний реєстр переселенців .

 Більшість  – 80% переміщених осіб є пенсіонерами, адмініструвати  реєстр буде Пенсійний фонд. Ті переселенці, які  не є пенсіонерами, повинні будуть подати до  Управліннь соціального захисту за місцем проживання.  Ці заходи мають допомогти визначити реальну кількість людей, які були змушені покинути житло, щоб надати їм державну допомогу.

  В той же час переселенці можуть бути і позбавлені допомоги. Це стосується тих випадків, коли людина покинула територію, підконтрольну Україні, й не повернулася на місце проживання у визначений законом термін – протягом 60 днів. Мова йде не лише про пенсії та інші види соціальної допомоги, а й про щомісячне утримання, яке виділять  на проживання, в тому числі – на оплату комунальних послуг.

    Цієї виплати позбавлять (або відмовлять) і в тому випадку, якщо стане відомо, що комусь з членів родини переселенця належить житлове приміщення в будь-якому регіоні України. Тому переселенців закликають відповідально ставитися до заповнення  відповідних документів для призначення допомог.

Партія Пенсіонерів України 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я