На голову Новини Колишні соратники Юрія Павленка звинуватили його в хабарництві та співпраці з «регіоналами»

Колишні соратники Юрія Павленка звинуватили його в хабарництві та співпраці з «регіоналами»

162
0

Я ніколи не реагую на таку писанину. Гидко читати цей вкид чорнухи в пресу, але тепер всі крапки поставлені над "і". Стало зрозуміло хто продався владі, а хто відстоює ідеали революції гідності – Віктор Малиновський 

Я ніколи не реагую на таку писанину. Гидко читати цей вкид чорнухи в пресу, але тепер всі крапки поставлені над "і". Стало зрозуміло хто продався владі, а хто відстоює ідеали революції гідності – Віктор Малиновський 

 

 

Напередодні річниці перемоги Майдану у місцевому середовищі "активістів" сталися дивні речі. Аналізуючи публічні висловлювання колишніх побратимів один про одного, починаєш розуміти – хтось вважає себе «майданівцями справжніми», а інших – «не зовсім».

 

Не так давно прогресивна громадськість вимагала конче і негайно звільнити Юрія Павленка (Хорта) з-під варти, куди його упекли за «хуліганку», як «героя Майдану». Однак не всі інші «герої» з цим погоджуються. Радше – навпаки.

 

Наведемо пост Юлії Пискунової у соціальній мережі щодо долі Хорта:

 

Коли Небесна Сотня вже давно рахує тисячі…Коли люди загибаються від цілодобових пошуків усього потрібного хлопцям на війну…Є такі,як мати Юрія Хорта….Яка сьогодні на площі стояла в колі "бабушек Маліновського" з портретом Хорта!!!!!Я перепрошую,але яким ХЕРОМ Юра має відношення до НЕБЕСНОЇ СОТНІ, до ГЕРОЇВ АТО. Пані,ваш син, під час розтрілів на Майдані спокійненько сидів у Вінниці,на акціїї майданівські виходив не на всі!!!

 

Далі колишня соратниця Юрія Павленка звинувачує його в співпраці з партією регіонів та здачі захопленого приміщення ОДА:

 

Витрачав кошти взяті за злив ОДА…І їв борщ без цибульки ,який варила я і Олена Васількова,яку ви всі зараз дружно чмирите….

 

Далі Юлія пригадує історію із можливим "хабарем".

 

А саме вона (Олена Васількова – ред.) відмивала його від усього гівна в яке він влазив регулярно(наприклад хабар в Зведенівці в тисячах зелених…)Він не копійочки не дав на АТО,пропіарився в Айдарі…Де зовсім і не служив ,крім учебки….Воін хєров ….Да він мене боїться…Я до останнього мовчала .Я за його визволення,бо на його місці може бути кожен з нас …а я проти цієї системи-бо вона гнила…Я проти президента-бо він пиздить…Але я не За Хорта-бо він боягуз…сама невдячна людин а,яку я знаю..Зліпили з нього мученика ..За що?та в нас є гідні хлопці і дівчата-він мізинця їх не стоїть…І за ним ніхто не піде крім десятьох бабушек і тої дебілковатої Ульяни…..Можете мекне чмирити… …Але це моя думка….

 

Поширювали текст Юлії Піскунової чимало вінницьких користувачі соцмереж. Зокрема і Таїса Гайда. Вона прокоментувала:

 

«Напевно таких як Юля зараз немає. Відвертих до кінця. Юля , ми тебе усі любимо за це за твою безбашенність і прямолінійність. Не змінюйся».

 

Хорт – негідник. Хорт – боягуз і злодій. Хорт – нелюдь, якого захищає, за висловою Пискунової «дебілувата» «Ульяна», на прізвисько Сташко.
Чим він заслужив таке ставлення колишніх «союзників»?

 

А лише тим, що спокусився на звання «голос Майдану», при тому, що воно вже давно у Вінниці приватизоване.

 

Саме тому, пану Палієві не варто нарікати на прокуратуру-СБУ-суди-міліцію і т.д. І не варто закликати до штурму в’язниці для звільнення Хорта. Головний ворог цього, як Палій каже, «політв’язня» – не суди. А цілком конкретні вчорашні соратники.

 

Варто було б між собою "активістам" розібратися, а вже потім претензії іншим висувати…

 

Олег Береговий

Джерело: vn.presspoint.in.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я