На голову Новини Колесніченко вважає, що повернення до Конституції 2004 року паралізує Януковича

Колесніченко вважає, що повернення до Конституції 2004 року паралізує Януковича

198
0

Народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що повернення до Конституції 2004 року призведе до паралічу влади. 

 Народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що повернення до Конституції 2004 року призведе до паралічу влади.

Таку думку він озвучив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Відповідно до Конституції, давайте формувати тимчасову спеціальну комісію. Є проект, який відпрацьовувала Конституційна асамблея. Давайте щось брати за основу», – запропонував Колесніченко.

На його переконання, повернення до Конституції 2004 року не можливе.

«Це параліч влади і обман наших виборців», – заявив «регіонал».

Політик вважає, що «неконституційні дії» в парламенті не будуть підтримані країною.

«Як мінімум, пів-країни відмовиться виконувати незаконні дії і, оперуючи діями опозиції, народ має право на повстання», – вважає депутат.

Також Колесніченко акцентував увагу на необхідності ліквідувати депутатську недоторканність, зазначивши, що зараз для цього якраз настав час.

Нагадаємо, на сьогоднішньому Народному віче в Києві було озвучено базові положення проекту нової української Конституції, які пропонує опозиція.

Зокрема, лідер фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України Арсеній Яценюк зазначив, що в Україні необхідно встановити систему, за якої «президент повинен виконувати волю народу, за якої президента можна відправити в імпічмент, він позбавляється диктаторських повноважень і не має права призначати уряд».

Джерело: Gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я