Новини Книжна фантастика від Азарова: на Майдані не було студентів, а силовиків побив...

Книжна фантастика від Азарова: на Майдані не було студентів, а силовиків побив "Правий сектор"

152
0

Оголошений у розшук Інтерполу колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров видав книгу "Україна на роздоріжжі" зі своїми фантазіями щодо подій на Євромайдані та кривавого розгону студентів.

Оголошений у розшук Інтерполу колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров видав книгу "Україна на роздоріжжі" зі своїми фантазіями щодо подій на Євромайдані та кривавого розгону студентів.

 

 

Азаров у своїй книзі пише, що Євромайдан був організований американськими політиками, а під час кривавого розгону мирної акції протесту на головній площі столиці було лише два студенти, а решта постраждалих – це безробітні жителі Західної України. До того ж, за версією екс-прем’єра, перед жорсткою зачисткою мітингу на Майдані з’явилися близько сотні фанатів "Динамо" та активістів "Правого сектору" і побили правоохоронців.
 

"Несподівано серед ночі на площу приїхали бригади телеоператорів. Вони встановили освітлювальні прилади і телеобладнання. Незабаром після цього з боку готелю "Україна" організовано спустилися близько сотні молодиків (в основному, фанати "Динамо" і "Правий сектор"), озброєних арматурою, палицями, і вони стали бити нечисленних працівників міліції… У цей момент на площу на допомогу міліції приїхав спеціалізований загін "Беркут", побачивши який, провокатори розбіглися, і під "роздачу" потрапили ті, хто не втік", – цитує уривок з книги "Комсомольская правда".

 

 

Серед постраждалих, госпіталізованих в лікарнях міста, а всього їх було, якщо мені не зраджує пам’ять, близько 40 осіб, тільки 2 людини були студентами, всі інші були вихідці із західних областей України, більшість з них були безробітні", – написав Азаров . Також він написав про те, що тіла перших загиблих під час Революції Гідності – Михайла Жизневського та Сергія Нігояна – нібито підкинули на барикади.

 

"Десь у середині січня на барикади на Європейській площі були винесені два трупи. Обидва були вбиті за невідомих обставин з мисливської рушниці пострілами в спину. Один – громадянин Білорусії з місцевої національної політичної організації, інший – приїжджий з Нагірного Карабаху". Натомість правоохоронці наголошували, що Нігоян та Жизневський отримали вогнепальні поранення з відстані 2-3 метрів "зверху під доволі великим кутом". Генпрокурор Віталій Ярема заявляв, що активістів вбили з гладкоствольної зброї, яку могли зарядити мисливськими набоями.

 

Як повідомлялося раніше, Азаров має презентувати свою книгу у Москві.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я