На голову Новини Клімкін підтвердив: кордон лише після виборів

Клімкін підтвердив: кордон лише після виборів

80
0

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Мінські угоди ніхто не змінював, а відповідно до них: відновлення контролю над держкордоном з Росією відбудеться на другий день після виборів на Донбасі

Про це він заявив під час Години запитань до уряду, передає Еспресо.TV.

Клімкін відповідав на запитання нардепа, який заявив, що “надходять повідомлення, що нібито Мінські угоди були змінені, а отже Київ отримає контроль над держкордоном з Росією лише після виборів на Донбасі”.

Міністр повністю спростував інформацію, що Мінські угоди чи позиція Києва були змінені.

“По-перше, Мінські угоди ніхто не змінював, ніхто не дозволить їх змінювати не на нашу користь. І ніхто не дозволить змінювати відповідну черговість. Логіка Мінських угод полягає в тому, що без моніторингу з боку ОБСЄ за кордоном, який має включати, зокрема, можливість ОБСЄ знаходитися вздовж неконтрольованої ділянки кордону зі спеціальними базами, щоб були відповідні представники ОБСЄ на пунктах перепустки, де з нашого боку кордону було відповідне відеоспостереження, ніякої реальної безпеки бути не може”. 

За словами Клімкіна, “оскільки взагалі обговорювати питання виведення військ або відведення зброї нема сенсу”.

Він уточнив, “тому спочатку – повний моніторинг з боку ОБСЄ, вироблення планів передачі кордону і на другий день після виборів – це передача кордону українським прикордонникам”.

“Така логіка була з самого початку закладена в Мінські угоди і ніколи ніким не змінювалася”, – заявив Клімкін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я