На голову Новини «Київводоканал» запасся асфальтом на три роки вперед

«Київводоканал» запасся асфальтом на три роки вперед

150
0

Київводоканал» придбав асфальту на 22 мільйони гривень. Поставки замовлено на три роки наперед, тобто до кінця 2017 року

Київводоканал» придбав асфальту на 22 мільйони гривень. Поставки замовлено на три роки наперед, тобто до кінця 2017 року

 

 

ПАТ «АК «Київводоканал» уклав угоду за результатами тендеру з ПАТ «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» на придбання асфальту на суму 21,45 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Угода перебачає поставки асфальту на три роки наперед – до 2017 року.

 

Відтак, столичний водоканал замовив 14,7 тис. т асфальту двох різновидів: асфальт В-10 (по 1 399,2 грн./т), а також асфальт Г-4 (по 1 542 грн./т).

 

Окрім ПАТ «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний»в тендері взяли участь ще дві фірми – ТОВ «СБМУ «Підряд» і ТОВ «ТД «БМТ».

 

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, працівники КП «Київводоканал» упродовж останніх двох років привласнили 18 млн грн. Так, з загальної суми заборгованості, яку перераховували абоненти каналізаційних мереж, керівники підприємства перевели на рахунки фіктивних фірм 18 млн грн за «колекторські» послуги, які фактично не надавалися.

 

Джерело: Україна Комунальна

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я