На голову Новини Київенерго: Іншого виходу, як підняти тарифи для населення, немає

Київенерго: Іншого виходу, як підняти тарифи для населення, немає

176
0

 ПАТ "Київенерго" розглядає можливість підняття тарифів на електроенергію для населення, аби уникнути можливих віяльних відключень світла.

  ПАТ "Київенерго" розглядає можливість підняття тарифів на електроенергію для населення, аби уникнути можливих віяльних відключень світла.

Про це заявив в ефірі "Телеканалу 24" голова наглядової ради енергокомпанії Іван Плачков.

 

Він переконаний, що підвищення комунальних тарифів є обов’язковим.

 

"Нема на сьогодні іншого виходу, ніж підняти тарифи для населення. Якщо ми не піднімемо тарифи для населення, то ми не збалансуємо енергетичний комплекс, то справді прийдемо до віяльних відключень", – сказав Плачков.

 

Він додав, що це відбуватиметься автоматично.

 

"Відключення самі будуть. Автоматика сама вимикатиметься, щоб не розвалити енергосистему. Треба зробити тарифи прозорими й економічно обґрунтованими. На сьогодні іншого виходу немає", – зазначив Плачков.

 

Він також додав, що в сьогоднішніх умовах треба максимально економити енергоресурси.

 

"В умовах гострого дефіциту вугілля, газу і мазуту треба всім мобілізуватися і максимально економно використовувати енергоресурси. Ми споживаємо у 3,9 разів більше енергоресурсів, ніж середній європейський показник", – сказав Плачков.

 

Він запропонував українцям рідше відвідувати магазини, натомість віддавати більше грошей на оплату комунальних послуг.

 

"Давайте, ми не будемо так часто ходити в торгові центри, де модні бутики, а будемо платити за електроенергію", – підсумував Плачков.

 

Як відомо, з 1 червня тарифи на електроенергію для населення України зросли приблизно на 30%.

 

З 1 липня у Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна – на 130%. Також з 1 липня зросла вартість теплопостачання Києва і квартплата (на 90%).

 

"Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

 

ПАТ "Київенерго" з грудня 2011 року входить в ДТЕК, яка в свою чергу входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова. ДТЕК за 450,5 мільйона гривень придбав держпакет акцій компанії і довів свою частку в "Київенерго" до 72,33%; НАК "Енергетична компанія України" належить 25% +1 акція компанії.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я