На голову Новини Кияни запанікували через «пожирачів дітей»

Кияни запанікували через «пожирачів дітей»

219
0

Громадський діяч Андрій Хилько поскаржився на небезпеку, яку представляють для маленьких дітей підземні сміттєві баки, що зовсім недавно з’явилися у Києві.

Відповідну публікацію мешканець столиці зробив у соціальній мережі facebook, – повідомляє znaj.ua.

“Пожирач дітей. Днями зловив за сандаль свого 2-х річного сина, падаючого в контейнер для сміття”, – написав автор.

За словами Хилька, дитина 2-6 років з легкість може натиснути на педаль та подивитися всередину, після чого “полетіти” під землю.

“Падаючи, дитина зустрічає два ножа, а потім прес для сміття. Потім приїжджає сміттєвоз, виймає контейнер й пресує вміст ще раз. Дитину ніхто не почує, шансів немає”, – додав він.

Після опублікованого киянином посту журналісти порталу “Vgorode” вирішили переконатися у правдивості жахливої ситуації та звернулися до комунальної служби.

За словами фахівців, дворічна дитина ніяк не зможе потягнутися та залізти в контейнер, адже для того, щоб натиснути педаль потрібно докласти чималих зусиль. Також, щоб заглянути всередину, малюка треба підсадити, а це вже відбувається не без допомоги дорослих.

Крім того, при натисканні на педаль можна побачити тільки ківш сміттєприймача. І оскільки конструкції підземного типу пристосовані для пакетованого сміття та дрібних відходів – ніяких ножів або пресів всередині контейнера немає.

Користувачі мережі теж не змогли залишитися осторонь і відразу ж висловили свою думку.

Пізніше в коментарях Хилько залишив відео, на якому він умовив маленького сина натиснути на педаль контейнера, щоб викинути сміття. Як бачимо, хлопчик самостійно цього зробити не зміг.

Як раніше повідомляв портал “Знай.uа”, гостей столиці вітатиме новий символ.

Лена Лисова

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я