На голову Новини Киян зобов’язали носити маски

Киян зобов’язали носити маски

175
0

У столичних навчальних закладах карантин продовжили до 27 січня, хоча кількість хворих серед школярів значно зменшилась, проте серед дорослого населення подібна динаміка не спостерігається. 

У столиці вживають заходів проти свинячого грипу.

Сьогодні радник мера Києва Михайло Радуцький, начальник київської санепідемслужби Олег Рубан та начальник департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Донченко провели спільний брифінг по цьому питанню, передає ТСН. Чиновники зобов’язали працівників всіх установ, громадських закладів, закладів харчування, магазинів носити медичні маски та змінювати їх кожні чотири години. Установи масового скупчення людей повинні провітрювати приміщення декілька разів на день.

В столичному транспорті вже дезінфікують машини, щоб не поширювати інфекцію. Для цього використовують препарати, які містять хлорку. Проте показники захворюваності не перевищують норму в жодному регіоні.

Нагадаємо, що у декількох областях оголошено епідемію свинячого грипу, хоча міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі 15 січня заперечив епідемію в Україні. МОЗ повідомляло, що вже від грипу та ускладнень померло 46 людей. Найбільше летальних випадків зафіксували в Донецькій області, 18 людей померло в Краматорську, 16 – в Одеській області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я