На голову Новини «Кишенькові злодії» на трасах: як грабують водіїв

«Кишенькові злодії» на трасах: як грабують водіїв

134
0

Сьогодні далекобійникам і водіям легкових авто потрібно бути напоготові, тому що на трасах з’явилися нові банди грабіжників.

Про це повідомляє Сегодня.

Зловмисники вдаються все до нових і нових способів. У групі ризику, насамперед, перебувають далекобійники. На них полюють так звані «кишенькові злодії». Вони шукають припарковані в «кишенях» фури і вночі проводять «нальоти»: розбивають скло битою і забирають у водія цінні речі. Одна з таких банд, що складається з трьох осіб, нещодавно була затримана на гарячому.

До цього на далекобійників нападали також оригінально, стрибаючи на фури з мостів. Грабіжники водіїв на трасах використовують нові схеми нападу.

Грабують і водіїв легкових автомобілів. В основному, полюють на машини з іноземними номерами, які припарковані на ночівлю. Переконавшись, що водій  – іноземець, нальотчик розповідає, що він є наглядачем на даній ділянці дороги і просить за послуги від 100 до 200 доларів.

У той же час скоротилися випадки пограбування з підставою. Заздалегідь подряпаний дорогий автомобіль різко гальмував перед обраною жертвою і водія починали звинувачувати, що це його рук справа. Як відзначили в поліції, сьогодні у людей на руках багато зброї і злочинці просто боятися, що їх підстрілять.

Орудують на трасах і так звані «цигани». Схема така: водій просить допомогти йому в купівлі палива. Грошей у нього немає, зате є золоті прикраси. Таким чином, довірливим громадянам продаються ювелірні прикраси за заниженою ціною, які насправді є підробкою.

Влітку цього року на українських трасах повинна повноцінно запрацювати дорожня поліція, яка обіцяє навести порядок. У будь-якому випадку, вирушаючи в далеку дорогу, водіям слід бути максимально обережними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я