На голову Новини Хитка конструкція «провладна більшість» розсиплеться відразу ж після зміни глави МВС –...

Хитка конструкція «провладна більшість» розсиплеться відразу ж після зміни глави МВС – Гольдарб

139
0

У неділю, 4 вересня, в Києві відбувся підпал телеканалу «Інтер», у результаті якого вигорів другий поверх, а також повністю згоріла студія програми «Подробиці». Низка людей отримали поранення.

Як переконаний керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб, ситуація з «Інтером» буде використана президентом як каталізатор для відставки міністра внутрішніх справ.

«Те, що між ним і штукою під назвою «Народний фронт» (партією це назвати складно – тимчасові випадкові особи, які на хвилі Майдану заскочили в парламент і тепер вкрай бояться звідти вискакувати, бо це втрата грошей і влади; до речі, це ті особи, які зараз, не маючи жодної підтримки людей, керують країною) давно пробігла кішка, і П. Порошенко хоче підібрати під себе останній силовий форпост під назвою МВС, – ясно, як Божий день. Гаранту потрібна там своя людина, і це точно не нинішній міністр. Тому будь-який проект постанови про відставку Авакова, від кого б він офіційно не виходив, поза всяких сумнівів ініційований та організований АП», – вважає Гольдарб.

На його думку, слід очікувати, що й без того хитка конструкція «провладна більшість» розсиплеться відразу ж після зміни глави МВС. «Напевне, цей сценарій прорахований президентом та його радниками, і у нього є в запасі хід у тому випадку, якщо доведеться призначати дострокові парламентські вибори. І Аваков разом з Інтером можуть стати для нього тим самим приводом», – резюмує Гольдарб.

Під час щоденного брифінгу у Брюсселі заявила речниця високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Майя Коч’янчич заявила, що Євросоюз виступає за повне і незалежне розслідування нападу на телеканал «Інтер».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я