На голову Новини Хто з олігархів ходив “на каву” до Холодницького

Хто з олігархів ходив “на каву” до Холодницького

130
0

Керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький навесні минулого року мав зустріч із бізнесменом Ігорем Коломойським.

Деталі Холодницький розповів в інтерв’ю “Українській правді“.

“За весь рік з олігархів єдиний, хто тут був (у кабінеті Холодницького. – Gazeta.ua) – це Коломойський. Одного разу серед натовпу я бачив Віктора Пінчука на прийомі в англійському посольстві, але ми з ним не знайомилися”, – сказав спецпрокурор.

За його словами, Коломойський приходив у НАБУ 29 квітня 2016 року.

“Це була страсна п’ятниця перед Великоднем. У нас на третьому поверсі в актовій залі разом із Ситником (директор НАБУ Артем Ситник. – Gazeta.ua) проводили нараду.
Потім Артем поїхав на роботу, я заходжу до себе, тут купа охорони по всіх поверхах. Дивлюся, у приймальні разом зі своїм юристом сидить Коломойський. Він каже: “А я к вам пришел”. Питаю “Чому?”. Каже “Познакомиться, пообщаться”. Зрозуміло, що вже не вижену. Запросив до кабінету, запитав його, чи “кофе будем пить” – відмовився. Він цього питання просто не очікував. Потім ми 45 хв говорили про 2014 рік, революцію, його діяльність у Дніпрі, по справах жодних розмов не було. Я так зрозумів, що це був якийсь ознайомчий візит, кожен шукає якісь підходи. Про роботу і справи ми не говорили, таємниці в цій зустрічі не було”, – поділився Холодницький.

Більше Коломойський не приходив і не телефонував, додав керівник САП.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я