На голову Блоги Хто відповість за корупцію Насірова?

Хто відповість за корупцію Насірова?

600
0

З моєї точки зору, справа Насірова – спроба «випустити пар» у суспільстві. «Ось він – корупціонер, за грати його»! Ні, це не тому, що Насіров – не корупціонер, а тому, що його затримання більшою мірою перетворилося у фарс. Якщо немає гідних інформаційних приводів – слід їх вигадувати.

«Влада бореться із коруцією»… Авжеж.

А, давайте, згадаємо – хто відповідав за діяльність Насірова?

Державна фіска́льна служба (ДФС) — центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. ДФС очолює Голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України.
Безпосередньо призначив Насірова 5 травня 2015 року Арсеній Яценюк. Наш давній знайомий – Володимир Борисович Гройсман – зайнявши крісло прем’єра, нічого проти кандидатури Насірова не мав. Але обережно критикував.

Липень 2016-го. «Гройсман каже, що бізнес найбільше скаржиться на відомство Насірова» http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/12/7114529/ 
Отже, є відомство, яке проводить однозначно корупційну політику. Голова уряду, якому підпорядковується відомство, скаржиться у пресі, але не робить взагалі нічого. «Я тут ні до чого». Гарна позиція? 

Гройсману пропонують звільнити Насірова, а він відповідає: «Поживемо – побачимо». http://www.5.ua/…/pozhyvemo-pobachymo-hroisman-prokomentuva… 
А ось ще одна оцінка: «Никто ко мне не пришел и не сказал: вот конкретно здесь Насиров создал проблему» http://pl.com.ua/grojsman-rasskazal-kogda-budet-uvolen-nas…/

«Щось він там коїть, але я не знаю – що». Не зобов’язаний прем’єр-міністр стежити за власними підлеглими. Більш важливі справи є.

«Премьер выразил полную поддержку реформаторам и удовлетворение тем, что увидел» https://inforesist.org/groysman-v-odesse-zastavil-nasirova…/

І навздогін. «Марушевская: Гройсман на стороне Насирова» http://www.epravda.com.ua/rus/news/2016/11/15/611191/

Як Ви уже зрозуміли, шановні читачі, саджати за грати слід було не лише Насірова. А, передусім, того, хто його усі ці місяці покривав. 
Ви зрозуміли, про кого йде мова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я