На голову Новини Хто суди реформує, той їх і танцює

Хто суди реформує, той їх і танцює

145
0

Документ, а вірніше рішення суду, яке я хочу винести на загальний огляд, проливає світло на те, як головний реформатор судової системи і воплотитель «суду майбутнього»,  заступник Глави АП Олексій Філатов  вирішує руками залежних від нього суддів свої особисті проблеми, і робить це в прямому сенсі за рахунок пересічних українців.

3 червня 2015 року НБУ прийняв  постанову №354 «Про Врегулювання ситуации на грошово-кредитному та валютному ринках України»  яким серед іншого обмежив зняття депозитів з банківських рахунків до 15 000 гривень на добу, а валютні депозити наказав знімати тільки в гривнях, за курсом НБУ, повідомляє “МИР”.

Постанова №354 «Про Врегулювання ситуации на грошово-кредитному та валютному ринках України»  

Постанова №354 «Про Врегулювання ситуации на грошово-кредитному та валютному ринках України»

Але виявилося, що дане рішення є обов’язковим до виконання лише простими смертними і ніяк не стосується нових політичних еліт нашої країни.

Так, рівно через 3 місяці з моменту появи постанови НБУ №354, з депозитного рахунку ПАТ «Альфа-Банк» на ім’я Філатової Анастасії Валеріївни одномоментно був знятий валютний депозит на суму 803 858,68 доларів США.Причому одержувачем цього депозиту за дорученням був особисто заступник глави Адміністрації Президента, відповідальний за судову реформу Олексій Філатов. Ось банківська виписка.

Виписка з рахунку про видачу грошей Філатову

Але як же вийшло так, що банк видав депозит в обхід постанови НБУ? Дуже просто. За рішенням Шевченківського суду м.Києва. Про це значиться в самій банківській виписці.

Виявилося що ще в липні місяці Анастасія Філатова, (по всій видимості, сестра зам глави АП Олексія Філатова) намагалася зняти свій депозит, але пославшись на постанову НБУ, банк цілком логічно відмовив їй в цьому.

Тоді пані Філатова подала позов до ПАТ «Альфа-Банк» з вимогою виплатити їй її депозит і про чудо, Шевченківський суд задовольнив позов Анастасії Філатової і зобов’язав ПАТ «Альфа-Банк» виплатити весь депозит одномоментно і в валюті. Що власне і сталося.

Примітно, що Шевченківський суд м.Києва в особі судді Олега Малинникова виносив своє рішення заочно, тому що ні пані Філатова, ні представники відповідача до суду не з’явилися. А власне навіщо? Обидві сторони напевно знали, яким буде рішення.

А враховуючи, що одержувачем депозиту був особисто головний реформатор судової системи в Україні Олексій Філатов, то і дивуватися такому рішенню суду, напевно, не варто. Адже саме від цієї людини залежить майбутнє кожного судді в системі справедливих і не політизованих судів України.

Олексій Філатов вже не вперше потрапляє в подібний скандал. Так, ще 2 роки тому, екс-голова апеляційного суду Києва Антон Чернушенко звинувачував зам глави АП в прямому тиску на суддів  з вимогою прийняття потрібних йому рішень .

Печерський суд навіть зобов’язав Прокуратуру Києва  почати за цими фактами досудовий розгляд .

Але як ми бачимо результатом розслідування судової реформи Олексія Філатова стало її продовження.

До речі в декларації Олексія Філатова за 2015 рік,  яку він подав до НАПКА  задекларовано два мільйони доларів готівкою, і не зрозуміло чи потрапили в цю задекларовану суму 803 858,68 доларів США зняті ним з рахунку сестри в обхід постанови НБУ?

декларація Філатова

Судячи з декларації пана Філатова, його сестра Анастасія, досить скромна людина, і значиться власником всього 25% скромною 49 метрової квартири.

Співвласники квартири Філатова

Відкритим залишилося питання того, звідки у 23 річної Анастасії Філатової на банківському рахунку близько одного мільйона доларів, чиї насправді ці гроші і чому їх так поспішно і незграбно треба було зняти? Може це гроші на судову реформу?

Про це і безлічі інших цікавих фактів з життя головного судового реформатора України Олексія Філатова я розповім вже найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я