На голову Новини Каськіва затримали в Панамі

Каськіва затримали в Панамі

106
0

Колишнього главу Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва затримали в Панамі.

Про це РБК-Україна повідомив Генеральний прокурор УкраїниЮрій Луценко. Зі слів генпрокурора, протягом 48 годин має відбутися слухання у справі Каськіва.

“У випадку його згоди на добровільну видачу, екстрадиція буде відбуватися за спрощеною процедурою і триватиме до 30 днів для узгодження всіх процедурних питань з українською стороною (надання даних представників України, які прибудуть в аеропорт Токумен (Панама, – ред.) Для здійснення передачі та узгодження всіх логістичних питань) “, – заявив Луценко.

“У разі відмови Каськіва від добровільної видачі, згідно з законодавством Панами стороні надається 60 днів для захисту своїх інтересів і подачі контраргументів на матеріали компетентних органів України. Однак, панамська сторона запевняє, що поки не бачить підстав для відмови у видачі Каськіва”, – зазначив генпрокурор України.

Нагадаємо, що Владислав Каськів був оголошений у розшук за підозрою у розкраданні державних коштів у 2012-2013 роках. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що Каськів уклав контракт про надання рекламних послуг (як виявилося – фіктивних) з ТОВ “Глорія” на 7 млн 500 тис. гривень. Однак підозрюють його ще в низці махінацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я