На голову Новини Канадські інструктори залишаться в Україні ще на рік

Канадські інструктори залишаться в Україні ще на рік

143
0

До оборонного бюджету Канади на наступний фіскальний рік, що розпочнеться 1 квітня, закладена необхідна сума для продовження військової тренувальної місії канадських Збройних сил в Україні ще на рік.

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідна стаття витрат закладена до нового федерального бюджету країни, пише ukrinform

«Бюджет 2016-ого року підтверджує канадське зобов’язання щодо підтримки українських Збройних Сил шляхом військового тренування та збільшення їх можливостей у 2016-2017 рр. у координації із іншими країнами, що проводять подібне тренування», – йдеться у документі.

Втім, конкретної суми, яка піде на забезпечення перебування 200 канадських інструкторів в Україні щонайменше до 31 березня 2017 року, не вказано.

Канада також зобов’язалася брати участь у зусиллях міжнародної коаліції по боротьбі з ІДІЛ та заходах із підтримки союзників НАТО у центральній та східній Європі.

Нагадаємо: канадські інструктори тренують українських бійців з осені 2015 року. Їх чинний мандат завершується 31 березня 2017 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я