На голову Новини Кабмін затвердив держзамовлення на оборону на рекордну суму

Кабмін затвердив держзамовлення на оборону на рекордну суму

169
0

Колишній депутат Верховної Ради, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко заявляє про затвердження Кабінетом Міністрів державного оборонного замовлення на 2015 рік. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Колишній депутат Верховної Ради, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко заявляє про затвердження Кабінетом Міністрів державного оборонного замовлення на 2015 рік. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

 

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в понеділок.

 

"Уряд затвердив Державне оборонне замовлення сьогодні", – написав Гриценко.

 

Він зазначає, що без цього документа силові відомства не можуть здійснювати закупівлю необхідної їм техніки та озброєння.

 

На думку Гриценка, цей документ необхідно було затвердити відразу після прийняття Верховною Радою державного бюджету на 2015 рік.

 

При цьому, за даними видання "Дзеркало тижня", документ був прийнятий під грифом "Цілком таємно" на рекордну за всю історію України суму.

 

Наголошується, що сума замовлення в шість разів перевищує асигнування минулого року. Замовленням визначається перелік зразків техніки та озброєнь, їх кількість, необхідні бюджетні кошти, а також конкретні оборонні підприємства, на яких протягом року будуть виконуватися роботи.

 

Держзамовлення орієнтоване на закупівлю бронетехніки у вітчизняних підприємств бронетанкової галузі, поставки вітчизняних систем високоточної зброї, засобів радіоелектронної боротьби.

 

До 15% коштів із загальної суми асигнувань буде спрямовано на закупівлю озброєння за кордоном. Крім того, в замовленні передбачається проведення низки науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок зі створення систем управління підрозділами збройних сил, а також засобів зв’язку.

 

Як повідомляло агентство, Україна має намір закуповувати іноземну оборонну продукцію в кредит під державні гарантії.

 

Військово-морські сили ініціюють відновлення державного оборонного замовлення на військові кораблі класу "корвет".

 

Джерело: ukranews.com

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я