На голову Економіка Кабмін схвалив стратегію розвитку підприємництва до 2020 року

Кабмін схвалив стратегію розвитку підприємництва до 2020 року

170
0

Кабінет міністрів схвалив стратегію розвитку малого й середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року. Це рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Метою стратегії є створення сприятливих умов для відкриття, ведення й росту бізнесу, а також розкриття потенціалу малого й середнього підприємництва.

Для досягнення мети стратегії визначено 6 стратегічних напрямків:

1) створення умов для сприятливого нормативно-правового, інституціонального й операційного середовища для підприємництва;

2) створення сприятливих умов для оперативного доступу малого й середнього бізнесу до джерел фінансування на привабливих умовах;

3) спрощення податкового адміністрування підприємців;

4) популяризація підприємницької культури й розвиток конкурентоспроможного людського капіталу й підприємницьких навичок;

5) сприяння експорту/інтернаціоналізації підприємництва;

6) посилення конкурентоспроможності й інноваційного потенціалу бізнесу.

Також Кабмін доручив Міністерству економічного розвитку й торгівлі разом з іншими зацікавленими центральними органами виконавчої влади розробити й подати в 3-місячний строк проект плану заходів щодо реалізації цієї стратегії.

Цим документом визнано таким, що втратило чинність, розпорядження від 28 серпня 2013 року №641 “Про схвалення концепції загальнодержавної програми розвитку малого й середнього підприємництва на 2014-2024 роки”.

Наївний Кабмін розраховує на входження України в ТОП-30 у рейтингу Світового банку за умовами ведення бізнесу за показником оподаткування та сприятливості умов для здійснення підприємницької діяльності до 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я