На голову Новини Кабмін скасував сотні застарілих регуляторних актів

Кабмін скасував сотні застарілих регуляторних актів

140
0

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що скасування сотень застарілих регуляторних актів дозволить Україні піднятися в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business.

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу, 23 листопада, скасував 367 регуляторних актів і обмежень для бізнесу задля спрощення ведення підприємницької діяльності. Багато з них були впроваджені ще у радянські часи, пише dw.com

На думку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, це дозволить Україні піднятися в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business відразу на декілька десятків позицій. “Рейтинг – це добре, коли закордонний інвестор дивиться на рейтинг країни з легкості ведення бізнесу – це теж для нього є критерієм прийняття рішень, буде він будувати завод в Україні, чи він буде шукати якусь іншу країну. Це добре. Але важливо, щоб кожен український бізнесмен відчув себе більш вільно, ніж було раніше”, – наводяться слова Гройсмана у повідомленні на сайті уряду. Як зазначив Гройсман, за застарілими регуляторними актами було проведено безліч перевірок та виписано штрафів на значні суми. 

За словами першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова, були скасовані норми, які, наприклад, регламентували зберігання й ремонт старих запчастин, спрощено процес уведення в експлуатацію легкозбиральних конструкцій, змінено методологію розрахунку вартості оренди приміщень, що перебувають у держвласності, та приміщень для розміщення вишок мобільного зв’язку. Нефьодов також зазначив, що урядовим рішенням було скасовано мінімальну ціну на нотаріальні послуги, що дозволить бізнесу заощадити більше одного мільярда гривень до 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я