На голову Сфера ЖКГ Кабмін скасував монополію обленерго на продаж багатозонних лічильників електроенергії

Кабмін скасував монополію обленерго на продаж багатозонних лічильників електроенергії

546
0

Побутовий споживач зможе самостійно купувати лічильник з диференційованим обліком за періодами часу. Раніше це можна було зробити виключно у обленерго.

Кабінет міністрів України скасував монополію обленерго в частині продажу населенню багатозонних лічильників електроенергії, пише Україна комунальна

Відповідні правки до “Правил користування електроенергією для населення” були внесені сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України.
 
“Побутовий споживач зможе самостійно купувати лічильник з диференційованим обліком за періодами часу. Раніше це можна було зробити виключно у обленерго. Друге: електропостачальна компанія зобов’язана прийняти наданий побутовим споживачем прилад обліку. І останнє … встановлюємо чіткі терміни на параметризацію лічильників: три дні для міста, п’ять днів для села”, – сказав голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк.
 
Він також повідомив, що регулятор знаходиться на фінальній стадії вирішення питання щодо впровадження стандартних правил підключення до електроенергії потужністю до 5 МВт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я