На голову Сфера ЖКГ Кабмін обмежить вартість опалення! Та невже?

Кабмін обмежить вартість опалення! Та невже?

601
0

Кабінет міністрів запровадить граничний рівень ціни 1 Гкал теплоенергії в системі централізованого опалення на рівні 1,4 тисячі гривень…

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко на засіданні уряду.

“Пропонується рішенням уряду … ввести граничну ціну, яка є економічно-обґрунтованою для місцевих постачальників. Ця ціна пропонується на рівні 1400 гривень при наявності лічильника і 35,21 грн за квадратний метр за відсутності лічильника”, – сказав міністр.

ЧОМУСЬ в одних містах ціна тепла за гігакалорію 2000 грн, а в інших – 1300 грн!!! Ця різниця явно накручена комунальниками, необ’єктивна і неадекватна! 

Крім того, на думку Гройсмана, НАК “Нафтогаз України” має продовжувати знижувати ціну на газ для населення, яку, до речі, ранізе за згоди уряду Гройсмана лише підвищував!!!

“Нам непросто обмежувати ціни на сам газ, і ми постійно працюємо, щоб ціни на газ в Україні були обмеженими. А в останні кілька місяців, внаслідок рішень уряду “Нафтогаз” почав знижувати ціну на газ, і думаю, що він має продовжувати так робити”, – зазначив Гройсман.

ВИ ВІРИТЕ У КАЗКИ ЦЬОГО ГОРЕ-РЕФОРМАТОРА??? ЩО він робив роками до цього? Всі ці тарифи і вартість комуналки лише підвищував, а зараз робить із себе типу благодійника!!!

А секрет тут простий: на носі – вибори! Ось він і піариться як може…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я