На голову Новини Кабмін може знизити мінімально допустиму температуру у житлі з 18 до 16...

Кабмін може знизити мінімально допустиму температуру у житлі з 18 до 16 градусів Цельсія

142
0

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та міністерство охорони здоров’я мають подати Кабміну пропозиції щодо можливості зниження мінімально допустимої температури у житлових приміщеннях з 18°С до 16°С.

 

Про це пише dw.com.

Таке доручення міститься у розпорядженні уряду від 5 серпня цього року № 809-р, опублікованому на сайті Кабміну в четвер, 13 серпня.

Очікується, що пропозиції будуть подані до 15 вересня.

Для порівняння, в Німеччині так званою «комфортною» температурою вважаються 20-22 градусів. Однак ця вимога не є жорсткою. Винаймач житла може домовитися із власником про нижчу температуру задля економії коштів.

Кабмін у рамках затвердження плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/16 року має намір до 1 жовтня 2015 року накопичити на теплових електростанціях вугілля в обсязі 3,2 мільйона тонн. Ідеться про 1,4 мільйона тонн вугілля марок «А» і «П», а також 1,8 мільйона тонн вугілля марок «Г» і «Д».

Як повідомляв 5.ua, у Києві 10 серпня було встановлено новий температурний рекорд за останні 90 років — +34,7°С. Попередній рекорд був встановлений в 1931 році.

Через спеку в Києві навіть сталося ДТП– водій отримав інсульт через тепловий удар. В той же час, за прогнозами синоптиків, температура почне спадати лише в кінці тижня. Тим часом аномальна спека в самій Європі б’є всі рекорди попередніх років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я