На голову Новини Кабінет Міністрів вніс зміни до статуту НАК “Нафтогаз України” щодо його керівництва!

Кабінет Міністрів вніс зміни до статуту НАК “Нафтогаз України” щодо його керівництва!

134
0

Як тільки населення України дізналось про ЗАХМАРНІ зарплати і премії керівників цієї ДЕРЖАВНОЇ компанії, про що роками ніхто не знав, лише тоді уряд почав спроби хоч якось навести там лад… І ось Кабінет Міністрів вніс зміни до статуту НАК “Нафтогаз України”, наділивши збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління без подання наглядової ради…

Цю постанову №226 від 6 березня 2019 року оприлюднено 21 березня 2019 в газеті “Урядовий кур’єр” 

Згідно з цією постановою, відповідні зміни внесено до положення про збори акціонерів і правління нової редакції статуту.

Кабмін також окремо прописав у документі, що день закінчення терміну дії контрактів із членами та головою правління є днем їх звільнення.

Новий статут також передбачає реформування НАК із публічного в приватне акціонерне товариство!

Цікаво, В ЯКОМУ РОЗУМІННІ “ПРИВАТНЕ”, якщо це – державна компанія?

НАК “Нафтогаз України” об’єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією України.

Нагадаємо, що 20 березня прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду повідомив, що Кабмін ухвалить рішення про продовження контракту з правлінням НАК та його головою Андрієм Коболєвим.

Нагадуємо:

Наглядова рада НАК “Нафтогаз України” запропонувала уряду оновлений  склад  правління, у якому пропонується залишити головою НАК Андрія Коболєва.

13 березня Наглядова рада “Нафтогазу” рекомендувала  ще  продовжити контракт із Коболєвим щонайменше на рік — до 2020 року.

Коболєв заявив, що збирається спрямувати на благодійнйсть усі доходи, які він отримає на своій посаді в держкомпанії до кінця року.

До цього Гройсман на одному із засідань уряду заявив, що зарплати керівників “Нафтогазу” повинні бути “ринковими”,  а не “захмарними”

Минулого року Наглядова рада НАК “Нафтогаз України” проголосувала  за виплату  ШАЛЕНИХ бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”.

Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в даному випадку – 4,56 млрд доларів). Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів!!! І це – в найбіднішій країні Європи!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я